2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Evet canım, bol bol su içmekten başka çarem yok. Yoksa damar yolundan sıvı verilecek
Evet canım tuzlu yeme, protein ağırlıklı beslen. İlk transferimde aynısı başıma geldi. O kadar şişmiştim ki secdeye eğilemiyordum , eğilip doğruldukça akciğerlerimde su aşağı yukarı gidip geliyor gibiydi. Sık idrara çıkmam iyi olur

Bilmiyorum yaa :KK43: küçük çocugum var. Hastanede nasıl yatacağım, kimsem de yok. Eşim çalışıyor. Kontrole gideceğim tekrar :KK43:
Canım eşin özel sektörmü bilmiyorum ama doktordan rica edersin doktorun eşini sanki hastanede yanında kalıyormuş gibi senin refakatçin olarak belge hazırlar sizde iş yerine verirseniz en azından eşin çocuğa bakabilir. Hastanede yatma durumu olursa aklında bulunsun

Evet canım tuzlu yeme, protein ağırlıklı beslen. İlk transferimde aynısı başıma geldi. O kadar şişmiştim ki secdeye eğilemiyordum , eğilip doğruldukça akciğerlerimde su aşağı yukarı gidip geliyor gibiydi. Sık idrara çıkmam iyi olur
O kadar değilim çok şükür, inşallah da olmam. Dikkat edeceğim.
Canım eşin özel sektörmü bilmiyorum ama doktordan rica edersin doktorun eşini sanki hastanede yanında kalıyormuş gibi senin refakatçin olarak belge hazırlar sizde iş yerine verirseniz en azından eşin çocuğa bakabilir. Hastanede yatma durumu olursa aklında bulunsun
Eşim polis memuru. Öyle bir imkan varsa, kullanırız tabiki, Sagol canım bilgi için

Benim sabahki şişkinliğimle geceki şişkinliğimin arasında fark çok. Bugün sabah akşam tartı farkı 1.1kg çıktı.
@-cantanem canım senin şikayetlerin artarsa hatta sabah ile akşam arasında fark olmuyorsa doktoruna git gerekirse yatış yapılsın. Sende durum biraz daha farklı.
Nekadar fark etms canim ya. Evdeki tartim da bozuldu bitane alip kendimi takip etmeliyim:)

Bilmiyorum yaa :KK43: küçük çocugum var. Hastanede nasıl yatacağım, kimsem de yok. Eşim çalışıyor. Kontrole gideceğim tekrar :KK43:
Cok gecmis olsn cnaim cabuk atlatrsn ins. Birinci derece yaknlarda izin oluyor die biliyorm bole acil durmlarda idari izin kullaniliyor. Polisleri bilmiyorm da vardir bi kolayligi soncta yakn birisi yok yaninzda orda

arkadaşlar kontrole ne zamana kadar idrara sıkışık gitmemiz gerek
gecen 8 haftalıkken benim doktor gerek yok dedi ama nerdeyse göremiyordu karından
bir de transfere gittiğimiz gibi 2 litre suya gerek yok sanırım HD göreceğini sanıp abartıyorum sanırım

Gunaydin kizlarrrr:KK36: nasilsinizzzz.
Günaydın canım, iyiyim. Sen nasılsın?
İnşallah olmaz canım. Refakat izni kullanabilir eşin drum yazarsa laiykanın dediği gibi

Cok gecmis olsn cnaim cabuk atlatrsn ins. Birinci derece yaknlarda izin oluyor die biliyorm bole acil durmlarda idari izin kullaniliyor. Polisleri bilmiyorm da vardir bi kolayligi soncta yakn birisi yok yaninzda orda
Tamam kızlar, inşallah gerek kalmadan atlatırım ❤️
Günaydınlarr bugün kontrolüm var heyecandan uyuyamadım inşallah iyi geçer :)
Günaydın, güzel haberlerle gel canım ❤️

arkadaşlar kontrole ne zamana kadar idrara sıkışık gitmemiz gerek
gecen 8 haftalıkken benim doktor gerek yok dedi ama nerdeyse göremiyordu karından
bir de transfere gittiğimiz gibi 2 litre suya gerek yok sanırım HD göreceğini sanıp abartıyorum sanırım
Benim hala vajinal baktığı için ben wcye gidip muayene oluyorum. Çok sıkışık olmana gerek yok.

Iyiyim bende canim cok sukur. igne mi yaptirdim geldim totisim aciyooo. :KK42: gecti mi senin agrilarin
Ağrım yok canım şuanda, şişirecek şeyler yersem etkiliyor galiba. Şu ilaçlardan biran evvel kurtulsak bari. Fitil 12. Haftada bitiyor, iğne benim göbekten sadece, oda 5. Aya kadar. Seninkileri ne zaman keseceksin??

15444288224555991767372599887363.jpg
15444289497755487337752241128763.jpg

Üstteki bebiş
Alttaki de yumurtalar

X