2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Slmlar kontrolden geldim bugün 10+5 ama ölçüme göre 10+2 çıktı tam ölçemiyorum yatış şeklinden dolayı dedi hemşiresine de tekrar sordum neden 3 gün geri diye ultrason ölçümünde 1 haftaya kadar sapma olabiliyor dedi bilgisi tecrübesi olanlar ??
ben 7 haftalıkken gittiğimde büyüklüğüne 8+3 dediler
8 haftalıkken gittim 8 haftalık dediler.
ben hic takılı kalmadım. ölçüm referanslarını farklı alıyorlar gibi doktorun hoşuna gitmez diye cok sorgulamak istemedim.
sonuca normal diyolar mı onu izliyorum yine de not alıyorum hepsini

ben hic takılı kalmadım. ölçüm referanslarını farklı alıyorlar gibi doktorun hoşuna gitmez diye cok sorgulamak istemedim.
sonuca normal diyolar mı onu izliyorum yine de not alıyorum hepsini[/QUOTE
Doktorum çok yoğun fazla vakit ayırmıyor haftasına göre boyu iyimi dedim haftayla uyumlu dedi anlamadım tam olarak

Slmlar kontrolden geldim bugün 10+5 ama ölçüme göre 10+2 çıktı tam ölçemiyorum yatış şeklinden dolayı dedi hemşiresine de tekrar sordum neden 3 gün geri diye ultrason ölçümünde 1 haftaya kadar sapma olabiliyor dedi bilgisi tecrübesi olanlar ??
Benimki de iki gün geri çıkmıştı. Bir sorun olmaz herhalde

Senin bebegin boyu kaçtı canım. Benim en son 15.73mm di
Ben enson 26 kasımda gittim canım ozaman 1cm’e yakın demişti bu çarsamba kontrolüm var, ozaman sana net söyleyeyim.

Bebekler daha çok küçük olduğu için ölçüm hataları olabiliyor milimetrelik ölçümler olduğu için boydan çok ilk 3 ay için kalp atımı önemli bence.
sonuca normal diyolar mı onu izliyorum yine de not alıyorum hepsini
Bende çok soru sormuyorum geçen yakınım videosunu attı doktor tane tane öyle güzel anlatıyorki burası şu şurası şu şuna dikkat et vs benimkiler ekranda bakıp tmm iyi diyorlar sadece. Sen doktora gidecektin muayene oldun mu canım?

Ben enson 26 kasımda gittim canım ozaman 1cm’e yakın demişti bu çarsamba kontrolüm var, ozaman sana net söyleyeyim.

Bebekler daha çok küçük olduğu için ölçüm hataları olabiliyor milimetrelik ölçümler olduğu için boydan çok ilk 3 ay için kalp atımı önemli bence.

Bende çok soru sormuyorum geçen yakınım videosunu attı doktor tane tane öyle güzel anlatıyorki burası şu şurası şu şuna dikkat et vs benimkiler ekranda bakıp tmm iyi diyorlar sadece. Sen doktora gidecektin muayene oldun mu canım?
Tamam canım

Benim doktorumda aynı çok yoğun iyi diyor fazla açıklama yapmıyor odaya girip çıkmam 5-6 dk sürüyor tereddüt ediyorum iyice bakıyormu diye

Ağrım yok canım şuanda, şişirecek şeyler yersem etkiliyor galiba. Şu ilaçlardan biran evvel kurtulsak bari. Fitil 12. Haftada bitiyor, iğne benim göbekten sadece, oda 5. Aya kadar. Seninkileri ne zaman keseceksin??
Benim suanlik haftada 1 proluton dusuk onleyici ognem var ve gunde 3 fitil var canim. Kan sulandiricilardan kurtuldum sukurler olsun. Karnimin morluklari gecti bile.

Olcu leri bilemiyorum canim ama seninle tarihlerimiz cok yakin doktor bidaha nezamana cagirdi ikili test ve cinsiyet icin

Benim transferden beri yapiliyor canim. 4 gunde birdi doktorum kontrolde bebisleri gorunce haftada 1 vurdur dedi.
Maşallah seninde mi ikiz canım? Ben fitil ve kan sulandirici igneyi 13. Haftaya kadar kullanacakmisim. Ben keseleri gördüm inşallah kısmetse persembede kalp atislari için randevum var. Sen duydun mu kalp atislarini?

Maşallah seninde mi ikiz canım? Ben fitil ve kan sulandirici igneyi 13. Haftaya kadar kullanacakmisim. Ben keseleri gördüm inşallah kısmetse persembede kalp atislari için randevum var. Sen duydun mu kalp atislarini?
Allah razi olsun canim evet ikizlermis. Kalp atislarini duymadik dinletmedi ama ayrintili sekilde gosterdi. Burasi kalbi kesesi bebek falan diye anlatti. Gordum yaa bu bana yetti ikisininde minicik kipir kipir atiyodu cok sukur. Ilk basta tutarsa ilaclara ilk 3 ay devam demisti ama kan sulandiricilari kesti. Benimde haftaya randevum yine gel demisti testler yapilacakmis. Senin ki de mi ikiz keseler demissin canim

X