2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Allah razi olsun canim evet ikizlermis. Kalp atislarini duymadik dinletmedi ama ayrintili sekilde gosterdi. Burasi kalbi kesesi bebek falan diye anlatti. Gordum yaa bu bana yetti ikisininde minicik kipir kipir atiyodu cok sukur. Ilk basta tutarsa ilaclara ilk 3 ay devam demisti ama kan sulandiricilari kesti. Benimde haftaya randevum yine gel demisti testler yapilacakmis. Senin ki de mi ikiz keseler demissin canim
Evet canım benimde ikizlerim olacak inşallah ikimizde hayirlisiyla kucağımiza alırız evlatlarimizi

Slm kizlar siskinlik bulantı derken 11 haftayi geride biraktik şükur 2 gundur özellikle bugun yüzümde kızarıklik özellikle yanaklarmda yanma ve nemlendrmedigim zaman dokuntu gibi kurumalar var daha once yaşayan varmi ? randevu aldım cildiyeden gidicem bisey alerji yapmis olabilir bilgilendigmde yazarm sizlerede dikkat edersinz ay yüzüm cok kotu oldu :KK43:

Kızlar nasılsınız

Ben artık gece gerçekten uyumak istemiyorum sürekli kotü kötü şeyler görüyorum karışık rüyalar başima surekli bi olay geliyo
.sürekli okuyorum kendime,eşimde okuyuyor bana ama
Hiç geçmiyor gece sabaha kadar tv izliyorum uyumamak için :KK43:
Gündüzde akşama kadar uyuyorum bu sefer

Eskiden hiç böyle şeyler yaşamazdım simdi neden böyle:KK43:

Kızlar nasılsınız

Ben artık gece gerçekten uyumak istemiyorum sürekli kotü kötü şeyler görüyorum karışık rüyalar başima surekli bi olay geliyo

Hamilelikte ruyalar normal canim. Gunduz cok mu dusunuyirsun acaba evham yapmamaya calis.bende gece uyaniyorum bidaha uyuyamiyorum

Ben enson 26 kasımda gittim canım ozaman 1cm’e yakın demişti bu çarsamba kontrolüm var, ozaman sana net söyleyeyim.

Bebekler daha çok küçük olduğu için ölçüm hataları olabiliyor milimetrelik ölçümler olduğu için boydan çok ilk 3 ay için kalp atımı önemli bence.

Bende çok soru sormuyorum geçen yakınım videosunu attı doktor tane tane öyle güzel anlatıyorki burası şu şurası şu şuna dikkat et vs benimkiler ekranda bakıp tmm iyi diyorlar sadece. Sen doktora gidecektin muayene oldun mu canım?
aynen nemlenirler filan iyi geçinmek lazım doktorla :KK48: iyi geçti çok şükür kol ve bacaklar oluşmuş bak dedi ama anlayamadım ekran cok bulanık ya keşke daha net olsa :-) kilo almamışım 2 haftada onu sordu midem yanıyor dedim ilaç yazdı. bebeğin boyu SAT'la uyumlu çıktı çok şükür

ymrsis ymrsis önce 9+2 dedi aa geri mi kalmış dedim başka yerden ölçtü 9+5 dedi endişelenme hep olan şey yani

Kızlar nasılsınız

canım endişe stresten olur bunlar hep. çözümü dişini sıkıp gündüz hiç uyumayacaksın geri uyku düzenine gireceksin. zor olacak ama yeme uyku düzenini geri yerine oturtursan hakkaten rahatlarsın ki lazım bu sana

Hamilelikte ruyalar normal canim. Gunduz cok mu dusunuyirsun acaba evham yapmamaya calis.bende gece uyaniyorum bidaha uyuyamiyorum
İster istemez sürekli acaba kalbi durmuşmudur bi sıkıntı varmıdır diye düşünüyorum ama böyle şeyleri aklımdan çıkarmam lazım
Yoksa kafayı yicem heralde :KK43:

İster istemez sürekli acaba kalbi durmuşmudur bi sıkıntı varmıdır diye düşünüyorum ama böyle şeyleri aklımdan çıkarmam lazım
Yoksa kafayı yicem heralde :KK43:
Bende Aynı durumdayım bugün kontrol var diye sabaha kadar uyuyamadım sürekli yaşıyormu diye düşünüp duruyorum şimdide 3 gün geriden geliyormuş ona taktım biran evvel rahtlasak biraz kendimize ve bebeğe daha faydalı olucaz

Bu cocuklar benimle oyun oynuyor galiba:sinirli: daha 20 dk once mutfaga giremedim ogurdum gozlerim sulandi kusmucam diye. Yemegi hazirlamaya girismistim. Gectim salona az tv baktim saat gec oluyo diye bi gayret tekrar girdim mutfaga simdide yaptigim yemegi yiyorum yaa o_O ciksinlar gorucekler gunlerini.

Bu cocuklar benimle oyun oynuyor galiba:sinirli: daha 20 dk once mutfaga giremedim ogurdum gozlerim sulandi kusmucam diye. Yemegi hazirlamaya girismistim. Gectim salona az tv baktim saat gec oluyo diye bi gayret tekrar girdim mutfaga simdide yaptigim yemegi yiyorum yaa o_O ciksinlar gorucekler gunlerini.
:KK48::KK48: annelerini oynatıyolar eline sağlık cok güzel olmuş sanırım :KK25:

Kızlar nasılsınız

Bende sürekli kabus görüyorum. Uyandıkça dua ediyorum hatta çarpıntıyla uyanıyorum.

Sizin de tüp bebek doktorunuzmu ben aynı doktorla devam ediyorum değiştirmeyede çekiniyorum herşeyimizi biliyor bide ilaçlar var verdiği
Evet tüp bebek doktorun hamile kalınca ilk gebeliğimde erken doğurduğum için acaba perinatologlamı devam etsemdiye açık açık sordum. Kim olduğuna bağlı bu, daha sık ölçeriz rahim ağzını dedi. Yani anladımki benle devam et. Bende başka doktorla görüşmedim. Geçen gebeliğimde ayrıntılı usg için gittiğim perinatolog vardı ikili tarama için yine ondan randevu aldım. Eğer gerek görürse ayda 1 perinatologa 3 haftada 1 kendi doktoruma giderim diye düşünüyorum. Benlik birşey yok derse ozaman mecburen kendi doktorum.

Canim ya bu durumlari bile nasill ozledik onlar iyi olsunda yaramazlik yapiyirlar tatlilar.

Kizlar 5 bucuk yillik evliyim. Cocuk niye olmuyor diye doktorlara gidip gelirken doktor odasinin onunde beklerken odadan birileri cikardi kari koca ultrason fotografina gulerek bakarlardi.allah herkese versin. Kiskanmazdim ama o kadar ozenirdimki.gozlerim dolardi. Simdi ultrason fotografini buzdolabinin ustune yapistirdim gidip gelip seviyorum cok sukur

Kizlar 5 bucuk yillik evliyim. Cocuk niye olmuyor diye doktorlara gidip gelirken doktor odasinin onunde beklerken odadan birileri cikardi kari koca ultrason fotografina gulerek bakarlardi.allah herkese versin. Kiskanmazdim ama o kadar ozenirdimki.gozlerim dolardi. Simdi ultrason fotografini buzdolabinin ustune yapistirdim gidip gelip seviyorum cok sukur
:KK48: benimkilerde dolabin ustunde. O kadar dikkat ettim ki doktorun odasindan cikarken. Orda bir umut bizim gibi tup bebek yaptirmaya konusmaya gelenler var tutmayanlar vs. Icleri burkulmasin diye cok dikkat ettim. Onceden doktor iyi bisey dese bile cikinca esime orda demez arabada konusurdum.:110: rabbim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin.

:KK48: benimkilerde dolabin ustunde. O kadar dikkat ettim ki doktorun odasindan cikarken. Orda bir umut bizim gibi tup bebek yaptirmaya konusmaya gelenler var tutmayanlar vs. Icleri burkulmasin diye cok dikkat ettim. Onceden doktor iyi bisey dese bile cikinca esime orda demez arabada konusurdum.:110: rabbim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin.
Aynen canim biz yasadigimiz icin biliyoruz ben de dikkat etmeye calisirim.allah aratmasin cok zor

X