2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Benim hamile oldugumdan beri hem tikaniklik var hemde burnum kaniyor.
Cok zor hic gecmemesi ya benmde oyle olck muhtemelen iste. Zatn hamilelk donemde olurms bnde tetkledi demekki. Nefs alamiyorm hiril hiril ksrnim sisse napcm nese bunlar tedavi eder ins. Sen smdi daha zorlaniyosndur canim sona yaklastin daha cok tikar nefesini

Cok zor hic gecmemesi ya benmde oyle olck muhtemelen iste. Zatn hamilelk donemde olurms bnde tetkledi demekki. Nefs alamiyorm hiril hiril ksrnim sisse napcm nese bunlar tedavi eder ins. Sen smdi daha zorlaniyosndur canim sona yaklastin daha cok tikar nefesini
Hemde nasıl tikaniyor bir bilsen. Bebek cigerlerede baski yapiyor ordanda daraliyorum. Ama ayiptir solemesi dusta sicak buharin etkisiyle biraz temizlenip akiyor. Bole bole idare ediyoruz tatlim.

Dünden beri karnımda bi gerginlik hafif sancı var. Artık nohuttan mı bilmiyorum. Teyzem arafı birkaç yer var götürürmüsün dedi yok diyemedim kahverengimakıntım olmuş

Dünden beri karnımda bi gerginlik hafif sancı var. Artık nohuttan mı bilmiyorum. Teyzem arafı birkaç yer var götürürmüsün dedi yok diyemedim kahverengimakıntım olmuş
Bende kuru fasulye yemiştim bu hafta, benide o rahatsız etti herhalde. Bi daha yemem :110: dikkat et canım akıntı için. 3 ay çok önemli

Arkadaslar dun geceden saga sola yatamiyorum ozellikle sol kasigin ustune yatinca agri oluyor normal mi sizce.karnimi daha cok hissetmeye basladim gibi. Zaten zayif biri degilim ama sanku karnim biraz daha geriliyor gibi geliyor.

Arkadaslar dun geceden saga sola yatamiyorum ozellikle sol kasigin ustune yatinca agri oluyor normal mi sizce.karnimi daha cok hissetmeye basladim gibi. Zaten zayif biri degilim ama sanku karnim biraz daha geriliyor gibi geliyor.
Büyüdükçe rahat yatırmaz canım :) ben şimdiden tek başıma yatağa sığamıyor gibi hissediyorum o_O

Kızlar omega 3 lü vitamin yazdimi doktor size
Yazdiysa hangi marka olanı önerdi
Bana imom önermişti onuda ben sorduğum için haftada 1-2 kere balık yiyorsan omegaya gerek yok demişti.

Bendede 9. Haftada yatarken karnımda sertlik hissediyorum artık yüzüstü yatamayacağım galiba. Bebiş büyüyor rahim göbek deliğine doğru büyğyor
Decavit verdi bana bu hafta
Decaviti asmler bedava veriyor haberin olsun

Veherkese günaydın

Bana verdi imom latte transfer öncesinden başlamıştım içmeye hamileliğin sonuna kadar içiceksin dedi ayrıca folik asit vermedi
Canım şimdi kutuya baktım mor latte olan emziren anneler için kutusundada bebek emerken resim var. Bana hamileyken imom omega kahverengi kutu vermişti.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 52
X