2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Canım Rabbim bir daha yaşatmasın. O meleğinde sana şefaatçi olsun işallah
Aminn inşallah canım rabbim kimseye yaşatmasın inşallah
Inss bi kiz bi erkek olur canim ya neguzel ikisinide tatmis olursn ins oyle nasip olur tsbi Allah bilir o ksmi:)
İnşallah sağlıkla hayırlı olsunlar canım benim içime hep kız doğuyor rabbim bilir tabii
Canım ben beğendim beğenmeyenlerin gerekçesi nedir anlayamadım. Hem sen beğenmişsin kime ne

Benim annemde oyle yapti Allah razi olsun geldi 1 ay kaldi. Arada bir uyumadan sagdim sutumu biraktim ben uyudum dinlendim annem ilgilendi oglumla. Uyumayinca asla toparlanamiyor insan.
hepimize yeter dimi o bıcırık. Allah verdi ya kimseden kıskanmaya hakkım yok Şükürler olsun Allah var yukarda 4 ay ona gittim yemek yedim ben yapamıyordum istediği kadar sevmeye hakkı var bizimki espiri

Başka isim bulamadın mı bissürü modern isimler var diyo herkes resmen burun kıvırıyolar
herkes aynı şeyi deyincede bende acaba başka isimleremi baksam diye düşündüm
Şu modern ısın bulacağım değişik isim koyacağım diye söylenmesi bile güç isim koyanlara inanamıyorum bende. İsmin anlamı ve söylenişi güzel olsun , geleneksel isimler çok daha güzel ve anlamlı oluyor. Hiç kafanı karıştırma bence sen ve eşin beğendiyseniz gerisi teferruat

Canim cinsiyet farki oluyor ben erkek cocuk dogurdum simdi dondurulmuslan kiz cocuga hamileyimm

Insallah vardir ikinciye denk gelir canim bende hamisken cinsiyet ogrenmeden kizim diye seviyodum icimden kiz geciyodu. Zaten hep icimden gecenin tersi olur erkek cikti. Ama bende bi kizim olsun isterim
Ben tedaviye başlamadan da önce rüyalarımda erkek görüyordum. Cinsiyeti öğrenene kadar herkes senin ki kız dedi ben erkek dedim. hissediyordum. Doktor erkek deyince de şaşırmadım

Ben tedaviye başlamadan da önce rüyalarımda erkek görüyordum. Cinsiyeti öğrenene kadar herkes senin ki kız dedi ben erkek dedim. hissediyordum. Doktor erkek deyince de şaşırmadım
Kuzenim var kime ne dediyse cikti simdiye kadar gorusemiyoruz artik. Ona sorardim saka bi yana saglikli sihhatli dogsunlar. Hayirli evlatlar olsunlar insallah

Kuzenim var kime ne dediyse cikti simdiye kadar gorusemiyoruz artik. Ona sorardim saka bi yana saglikli sihhatli dogsunlar. Hayirli evlatlar olsunlar insallah
bende öle tutturuyorum kız ama biraz karının çıkması lazım Senin bir tane evladın var ama ben yinede yaşadığım belirtileri yazayım. Ayaklarım çok üşüyordu. Ellerim çok kuruyor. Miydem aşırı bulanıyordu. Bu arada aklıma geldi. Bi tane video izlemiştim. Aslında tüm bebekler ilk aylarda kız olarak oluşuyor. Yani cinsel organları kız şeklinin aynısı. Sonrasında yavaş yavaş erkeğe dönüşüyor. Videoda çok güzel gösteriyordu. Senin ki şuanda kız ama sonrası ne olur bilemem

ikinci planda olmaya alis. Hele annenlere falan gidersin bebegi alip kapiyi ustune kapatirlar. Annemin ablama yapmisligi var kisin geldi ablam cocugu verdi anneme sonra kapiyi kapatmis tabi ablam ayakkabisini cozme pesinde kalmis oyle kapilarda
Ay inanmiyorm sesli gulcektm suan servsteym :))

Canım benimde burnum çok kuruyor yatak odasının peteği kapalı. Deniz suyuyla yıkıyorum. O ilaçların çoğu kortizon içeriyor doktorunadanışmadan kullanma canım
Geldim kızlar
Doktor büyüyen yumurtalar dan olur dedi. Çok rahatsızsan hastaneye yatış yapalım dedi. Bende çocuk oldugu için kabul edemedim. Haftaya tekrar çağırdı. Bebek de 8+0 gösteriyor.
Canım çok geçmiş olsun küçülürler inşallah. Senin adrt tarihin neydi ben bugün 8+6 görünüyorum. 8+0 az ama bebekler küçük ölçüm hataları oluyo

Cantanem bende buraya transfer oldum artik. Benide araniza alin anne adaylari. 9.gun degerim 175 cikti. Yarin 2inci kani vercem. 3.kan isteniyormu herzaman kizlar
Hayırlı oldun canım

Bugün bir arkadaşıma bebek görmeye gittim kız 5dk oturmuyor. Valla en güzel zamanlarımıx

Sana yürekten katılıyorum. Sadece farklı olacam çabasıyla konulan yabancı ve anlamsız isimlerle dolu etrafımız. Geçenlerde bi yakinim kızının adını arven koydu. Anlamı ne diyorum hani Yüzüklerin efendisindeki güzel kız varya onun ismi diyor. Bu çocuk ömür boyu bu soruya böylemi cevap verecek. Allah akıl fikir versin

Gerçekten çok değişik ya insan biraz geleceği düşünür. Bari anlamı güzel bir isim koy. Birde o değişik isimlere uydurulan anlamlar var o daha beter. İnşallah bizimkilere anlamlı ve hayırlısıyla ömür boyu taşıyabilecekleri bir isim koyarız

Genel herkeste olam sknti bu tikanklk anladigim canim. Evet bikackere siktm sora iskllendm doktordan uygn bisi yazdircam sagolasn

7 Ekim son adet tarihim. Sagol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…