2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Kızlar bir sorum olucak sizlere belki bilen biri vardır. Şuanda benim bebiş erkek. benim 2 tane dondurulmuşum var. aklıma takılan şu. sonuçta bu embriyolar aynı anda döllendi. Diğer kalan embriyolarımda erkek midir. Yoksa öle bir kural yokmu. aynı anda döllensede cinsiyetleri farklı olurmu. Yani dondurulmuşların arasında kız olma ihtimelide varmı acaba

Canım her yumurta ayrı bir spermle dölleniyor. Cinsiyeti de spermden gelen kromozom belirliyor. Yani şimdi ki gebeliğin erkek diye hepsi onun kopyası olmuyor. Tutarsa hepsinden farklı bireyler oluyor. Kızda olur erkek de :)

Canım her yumurta ayrı bir spermle dölleniyor. Cinsiyeti de spermden gelen kromozom belirliyor. Yani şimdi ki gebeliğin erkek diye hepsi onun kopyası olmuyor. Tutarsa hepsinden farklı bireyler oluyor. Kızda olur erkek de :)
aslında bende öle düşünüyorum. Ama bu çin takvimi denen olay varya hani orda şuayda olursa cinsiyeti şu olur bu ayda olursa cinsiyeti bu olur diye tablo varya o kafamı karıştırmıştı çok teşekkür ederim.

Yok canım kız da erkekte olabilir döllenme aynı gün olsada spermlerden gelen kromozomlar farklı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…