2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Bebeğime kıyafet alırken çok cici kız kıyafetleri görüyorum birde kızın tadına bakmak istiyor insan Ee bizde malum tedaviyle olduğu için elimizdekileri kullanıcaz 2. istersek
İnşallah gönlüne göre versin kız çocukları için çok güzel kıyafetler var ilk bebeğimi kaybetmiş olmasaydım kızım olacaktı nasibi yokmuş. Şimdi bakalım kız mı erkek mi yada her ikisi mi ilki de tüp bebekti benimde

Canım Rabbim bir daha yaşatmasın. O meleğinde sana şefaatçi olsun işallah

Canim ayri yumurta ikizlerinin de biri kiz biri erkek olabiliyor. Esimin en korktuguuu

Bebeğime kıyafet alırken çok cici kız kıyafetleri görüyorum birde kızın tadına bakmak istiyor insan Ee bizde malum tedaviyle olduğu için elimizdekileri kullanıcaz 2. istersek
Dogru kuzum ya sirali olsa neguzel olur iste:) bizm ulkede yasak zstn cibsiyt belrlemede rabbim inss gonlune gore verir❤

Inss bi kiz bi erkek olur canim ya neguzel ikisinide tatmis olursn ins oyle nasip olur tsbi Allah bilir o ksmi:)

Kızlar isim için daha cok erken ama ben kız olursa diye
ismine karar verdim ama ćevremde herkes başka bi isim bulamadın mi başka bul diyorlar beğenmediler

size sormak istiyorum ama lutfen sizde beğenmesseniz açık açık söyleyın hiç darılmam kırılmam gercekten

ikinci planda olmaya alis. Hele annenlere falan gidersin bebegi alip kapiyi ustune kapatirlar. Annemin ablama yapmisligi var kisin geldi ablam cocugu verdi anneme sonra kapiyi kapatmis tabi ablam ayakkabisini cozme pesinde kalmis oyle kapilarda

ikinci planda olmaya alis. Hele annenlere falan gidersin bebegi alip kapiyi ustune kapatirlar. Annemin ablama yapmisligi var kisin geldi ablam cocugu verdi anneme sonra kapiyi kapatmis tabi ablam ayakkabisini cozme pesinde kalmis oyle kapilarda
sorma ya annem şimdi ev işlerine felan yardıma gelmiyor. Bana diyor ki bebek olunca ben ona bakarken sen uyur az dinlenirsin he he bende yedim

sorma ya annem şimdi ev işlerine felan yardıma gelmiyor. Bana diyor ki bebek olunca ben ona bakarken sen uyur az dinlenirsin he he bende yedim
Benim annemde oyle yapti Allah razi olsun geldi 1 ay kaldi. Arada bir uyumadan sagdim sutumu biraktim ben uyudum dinlendim annem ilgilendi oglumla. Uyumayinca asla toparlanamiyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…