2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Günaydin. Nasilmiyim depresyondayim sanirim. Yataktan yaziyorum. Esim iste. Ben evde aylardir disari cikamiyorum. Ev supurulmesi lazim ben hareket edemiyorum. Aksama kadar tv izlemek te sıkıyor. Bunaldim iyice Bana yakin kimse yokmu gelin kahvalti hazirliyim

Madem kahvalti hazirlayabilicen kalk hadi ac mi birakican bebegi bende oglumu uyandirayim odasina kalin guneslik taktim murdum rengi icersi hala gece gibi uyanamadi

Merhaba güzel hamişler bana yorum yaparmısınız 1. Yedinci gün 2.dokucuncu günü testin yedinci gün kanda da 52.66 çıktı aynı gün pembe kahve karışık leke leke kanamam oldu bir gün sürdü bitti şimdi yok size sorum düşmüş olsaydı 9. Gün pozitif çıkmazdı dimi test günüm yarın

Eklentiler

• 20181208_121111.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 24
  • 20181208_121042.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 23
Canım benim ...benimde lekem çok olmuştu yAaaa,Allah'ın izin ile pozitif görünüyor hiç merak etme ,sen ikinci kez kan tahlil neden yapmadın iki gün geçti ,çünkü kanın ikiye katlaması önemli ,en iyisi git kan ver o zaman belli olur canim

Çok teşekkür ederim asıl test günüm yarın 10. Gün yani drum ozaman yaptırmam istedi onun için bugün yapmadım

Canım testin gayet belirginleşmiş kan sonucundan inşallah kat kat artar hayırlı olsun

Canim hayirli olsun bu test pozitif

Ay tek kalmssn sikilirsn tabi canim ya ac kalmayin:) blmiyorm ki yakn mi herks bska sehirlerde heralde:)

Bariz pizitif canim bnde netlestiktn sora tekrar yapmstm aninda koyu cikiyo birinci cizgiyi geciyo cnku hormon cok yukseldigi icin hic kotu dusunme masallah:)

Kizlar selam hastane eczane derken anca yaziyom:) kendi doktoruma gidemedim bugn ya acil ozel isi cikms aradilar hagtaya erteledim calstgm icin bklicz 15 araligi:) ama yakn bi yere mecbur gittim burnum cok tikali bide folik asit corasprn btmsti yazdirdim kkbye yonlendirdi. Iyiki gitmism kizlar o spreyleri sakn kullanma tabiki tehlikeli dedi bikac kullanmaya bisi olmaz ama riskli dedi. Gebelikte kullanilan ozel bi sprey yazdi bide okyanus suyu yazdi haftaya kontrole cagrdi. Cok erken rahatsiz etms seni ilerleyn aylarda cok zorlanirsn dedi. 3. Aydn sora da alerjk spreyleri yazabiliyorlarms o rahatlatr ve tedavi eder dedi icerde odem olms biraz. Alerjk bunyem zatn ondn ozaman dedi bide ikiz diyosn senin isin zor odem artar hep gel bana dedi sagolsn iyi bi doktora rastladm. Iyiki gtmism szde uyardinz sagolun vala hap degl die sikiyodm ben hic suphelenmediydim:)

Canım benim allerjik rinitim var ilk gebeliğimde üç ay ökdürdüm drum vicks bile kullandırmadı. Sadece göğüs hastalıkları gebelikte de kullanılan bitkisel bir şurup verdi ona izin verdi. 12 haftadan sonra o spreylerin bazılarına izin çıkıyor hepsine değil. İnşallah geçer gider alerjin

Benim hamile oldugumdan beri hem tikaniklik var hemde burnum kaniyor.

Aynen canim 3. Ayda alerjk sprey yazabiliyorms bunlarda rahatlatir seni zararsiz gebelige ozel dedi dr da. Cok zor olms seninde ya allahtn astim falan yok. Ev tozuna alerhm vardi gecn yil cikti surekli kurdesen oluyodm ciddi derecede capaya sevk ettiler asi tedavisi oldum 6 ay gecti sukir kalmadi bisi sadece ilac alerjm vr bazilarini icemiyorm onun tedavisi yok kullanmicaksn demslerdi muadil icebldklerimi iciyorm iste. Bunye meyilli olunca sanirm cikti ortaya bu tikanklk da:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…