2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Demek ki 9 ay da olsa Kimisinde mide bulantısı geçmiyor :110:bende dün akşam ilk defa kustum :kusmuk:sütten midem bulanıyor :işsiz:

Malesef o bulantılar çok kötü. Kusmalar kramp şeklinde oluyordu bende. Geçen gün banyoya yetişemedim halılar battı. Mideme kramplar girdi. Ah ben dayanacağımda yavrum da dayanıyordur işallah. Sonuçta oda etkileniyor.
Ben 8 aydır peynir yiyemiyorum. Yoğurttan tiksindim zaten. Ama doğumdan sonra geçer diyorlar bekliyoruz.

Selam kızlar hepiniz tüp bebekle hamile kaldığınız için en doğrusu buraya yazmak diye düşündüm.. Benim dün transferim oldu ve sanki hiç transfer olmamışım gibi ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyeti.. Çok endişeliyim acaba olmadı mı diye sizce olmaması normal mi sizlerde ne zaman başladı belirtiler
Hayirli olsun tatlim demek transfer oldn ins olumlu sonuclanir:dua: hic stres uapma kzlar aciklams zatn belrti arama daha cok yeni olumlu dusun hep:KK200:

Malesef o bulantılar çok kötü. Kusmalar kramp şeklinde oluyordu bende. Geçen gün banyoya yetişemedim halılar battı. Mideme kramplar girdi. Ah ben dayanacağımda yavrum da dayanıyordur işallah. Sonuçta oda etkileniyor.
Ben 8 aydır peynir yiyemiyorum. Yoğurttan tiksindim zaten. Ama doğumdan sonra geçer diyorlar bekliyoruz.
Hala gecmedi demek canim uzuldm senin adina ya zorlanirsn tabio_O ins bizde ole olmayiz benmde yiyemedklerm var yiyebildklerine yuklenmktn ondnda biktm. Cocugu nasi beslicm merk ediyorm. Isyernde hic yiyemiyorm corba bi iste. Sefer tasi getircem yarin:))

Allah yardımcın olsun canım
Yok tatlim zaten direkt koymadi oyle cok tehlikeli. Sardi sarmaladi oyle koydu
En sonunda bende deneyeceğim bu gidişle. Bir gecem normal geçmiyor :KK45:

X