2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

Aa bak çiğköfte ile ile ilgili bunu bilmiyordm bı ara çok istedm yedim dışarda çok az sonra evde yaptik kendimiz yedik valla ciğer de cok severm yedim onda ne varki canım daha yemeyim bari

Ayni ayni kaynimdada var gibi oldi bnde ayniyim. Kizlar bisi dicem ya canim cigkofte cekti yedim 4 tanebisi yiyemiyorm zatn icimi guzel bastrdi limonlu

Ayy ben geçen gebeliğimde gece 12de bile yedim sadece yeşillik yemiyordum.
Benimki daha hiç test yaptırmadı, ilaçta vermedi folik asit dışında. Geçen sefer kan değerim düşüktü ozaman hem bulantı yapar hem emilimi sorunlu hemde en az 3-4 ay gerek kan değerinin yükselmesi için diyip damardan kan ilacı almıştım nefes darlığım çoktu tıslıyordum yürürken iyi gelmişti. Benimki ilaç yanlısı değil tedavideyken omegayı sormuştum etkinliği kanıtlanmamış, sana bırakıyorum demişti

Aşının da yan etkisi olabilir. Doktora gidin en iyisi düşmüyorsa
Benim herif isini bitirebilirse insallah gidicez. Dun aksam hemen goturmiyim dedim zaten cocuk uykum var diye aglamaya basladi saat gec olmustu. arabada uyur orda eziyet olur diye. Sabahta azalmisti atesi esime git ararim bisey olursa demistim. Simdide isim cok oglen gelirim dedi. Don atlet kaldi cocuk

Ayy canım yaa, baba da çalışmak durumunda mecbur. İnşallah erken gelir

Ayy orda beni aglattilar cikinca esim dedi uzulme evlatlik aliriz. Ben mecbur Ankaraya emin ellere gittim prof. Iskender başer diye bir doktor. Allah razi olsun cok ilgilendi. Sen antepte mi yasiyosun peki
Bende novafertilde yaptım. Sizinle sorunlarımız neredeyse aynı miyom ameliyatı için masaya yattım ve çıktıktan sonra doktorum 3 koca miyom aldı tuol
Selam canim herkesn cani tuzlu eksi pesnde sanirim:) tatli hayatimdan coktn cikti benim 1 ay oldu:) enazindn cigkofte yitebildm birz karnm doydu aksam:)))
Benimde oyle ya tatli aklima gelince bile bi tuhaf oluyorum. Ama limonuda nerdeyse kabuğuyla yiycem:)))

Kızlarr slm ben mide bulantısı yüzünden doğru düzgün beslenemiyorum peynir leblebi süt bunlarla idare ediyorum bebeğe zararı varmı besinsiz kalmanın 5-6 saat aç kalıyorum
Oy sende mi canisi :s sabah kahvaltim 1 yumrta 1 peynir ekmek de yiyemiyorm bnde ondan korkuyorm ya. Et kofte bakliyt yemk lazm proteinde lazm ama yiyemiyorm hicbisi bnde. Bi corba icebiliyorm die ona biraz kiyma koyuyo annem:) 3 aydn sora bebis icin da onmli sanirm ama bizim yedklermiz kan degerlerimizide etkiliyo iste duzgn beslennce degerleri duzeliyo hemen insanin

Haha ayniyiz sekerim:) ve ben deli gibi tatli yerdm herkes cok saskin:)

Napıcaz böyle hiç bilmiyorum sabah 1 küçük parça ekmeğin içine peynir koyup yedim öğürmekten mafoldum uyumuşym sonra daaha yeni kalkıp 1 yumurta yiyebildim akşama kdr daha hiçbişi yiyemem

Kızlarr slm ben mide bulantısı yüzünden doğru düzgün beslenemiyorum peynir leblebi süt bunlarla idare ediyorum bebeğe zararı varmı besinsiz kalmanın 5-6 saat aç kalıyorum
Bende aynıyım canım dün iki kez bulantı ilacı içtim doktorum ilk 5 ay açlık grevi bile yapsam bebeğe zararı yok demişti İnşâAllah bişey olmaz

Cok sagol canimcim bida kendimi durdurcam bnde:) tatli sende yemiyon demek grupta tstli yiyen yok sanirim hepimz cok benzeriz ya:)) detayli kan tahlili yaptilar bide idrar kultur multur bisilerdi 2 kutu vermstm degerlerimi begendigi icn ek bisi vermedi bitek folik asit kullaniyorm 3 aydn sorami ne demir ilaci verirm dedi vitamnde blki ekler. Kan igneleri oldgm gunler vardi Gebelk dusndgm icn oncesnde degerlerimi yukseltmstm ben bisure ilac takviseyi duzgn beslenme yaptm sukur en iyi halmle hamile kaldim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…