2019 da Doğum Yapacak Tüp Bebek Hamişleri, Gelin Beraber Gün Sayalım :)

3 hafta oldu böyleyim doktor dişini sık 1 hafta kaldı diyor ama bakalım inşallah dediği gibi olur
İnşâAllah canım ben hiç dişimi sıkamadım valla baygınlık geçiriyordum hooopp acile serum ilaç vs. Artı kanama yaşadım artık çok zorlandım diye mi bilmiyorum o yüzden ilaçsız günüm yok maalesef Rabbime emanet

Bende aynıyım canım dün iki kez bulantı ilacı içtim doktorum ilk 5 ay açlık grevi bile yapsam bebeğe zararı yok demişti İnşâAllah bişey olmaz
Selam canim bunlari duymak rahatlatiyo beni sagolasn. Aklimiz bebeklerde hep. Diyet yapiyo gibiyim resmen. Gecn haftadn beri twrtilmadm verms bile olabilirm

Aa bak çiğköfte ile ile ilgili bunu bilmiyordm bı ara çok istedm yedim dışarda çok az sonra evde yaptik kendimiz yedik:kk77: valla ciğer de cok severm yedim onda ne varki canım daha yemeyim bari:110:

Canım a vitamini çok olduğu için bebeğe ilk 3 ay Ağır geliyomuş kesinlikle yasak ciğer

Cok sagol canimcim bida kendimi durdurcam bnde:) tatli sende yemiyon demek grupta tstli yiyen yok sanirim hepimz cok benzeriz ya:)) detayli kan tahlili yaptilar bide idrar kultur multur bisilerdi 2 kutu vermstm degerlerimi begendigi icn ek bisi vermedi bitek folik asit kullaniyorm 3 aydn sorami ne demir ilaci verirm dedi vitamnde blki ekler. Kan igneleri oldgm gunler vardi Gebelk dusndgm icn oncesnde degerlerimi yukseltmstm ben bisure ilac takviseyi duzgn beslenme yaptm sukur en iyi halmle hamile kaldim:)

Evet hepimiz ayşe çıkarcaz heralde gerçi ben acı tuzlu istiyorum hep genelikte düşüyo tansiyon ya brnim biraz düşmüş ondan sanırım

Az once 38.5 olmus canim ilac verdim yatirdim 37.5dan asagi inmiyo. Bogazi bembeyaz olmus kesin antibiyotik vericekler. 3 gun oncede okulda asi oldu o mu tetikledi anlamadim
Canım geçmiş olsun kolaylıkla atlatır inşallah
Kızlarr slm ben mide bulantısı yüzünden doğru düzgün beslenemiyorum peynir leblebi süt bunlarla idare ediyorum bebeğe zararı varmı besinsiz kalmanın 5-6 saat aç kalıyorum
Bende de durum aynı ilk aylar bebekler için problem değil benyiyip içtiğimiz
Selam canim herkesn cani tuzlu eksi pesnde sanirim:) tatli hayatimdan coktn cikti benim 1 ay oldu:) enazindn cigkofte yitebildm birz karnm doydu aksam:)))
Afiyet olsun canım karnın doyunca mutlu olmuşsundur:KK66:

Orkide_sever Orkide_sever oğlun nasıl canım? Gittiniz mi hastaneye
Yok canim yaa sabah surup vermistim 6 saat etkili atesi dusmustu o esnada olcuyodum esim aradi nasil dedi. dusmus dedim ararsin cikarsa dedi simdi aradim yine cikmis atesi. geliyo cikicaz. Antibiyotik kullandirmak istemiyorum ama el mahkum kaldik galiba.

Sagol canim Allah razi olsun. Kan falan almadilar canim. Bogazlari enfeksiyon kapmis sag kulaginda da kizariklik varmis. Ilac yazdi paketledi. Biliyom buranin sistemini kolay kolay yatirmazlar kan almazlar
Bizim oglan hasta olursa kan alıyorlar, damar yolundan serum, ilac veriyorlar. Crp yuksek çıkıyor çoğu zaman. Belki seninki üst solunum yolunu üşütmüştür. Ateşi şimdi nasıl?

X