Aşılama 2019 AŞILAMA YAPTIRANLAR VE SÜREÇLER

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
İnşallah hayırlı haberler alırsın benim de bugün 12.günüm ama test yapsam mı yapmasam mı bilmiyorum yapıp hüsranla karşılaşmak istemiyorum
Bence yap bellidir belki yoksada bosa hayale girmemis olursun ama insallah saglikla melegin sana gelmistit

Bence yap bellidir belki yoksada bosa hayale girmemis olursun ama insallah saglikla melegin sana gelmistit
Yapım mı diyorsun ya çok endişeliyim 13 gün oldu ? Doktor adet olmazsan gel dedi ama benim adet günüm 31.inde . Onu mu beklesem gitsem mi bi sağlık ocağına

Benimde bugunden basladi agrim ama cok erken oksa dahi usuttum mu bilemedim
Benim kasıklarım ağrıyordu ayrı girip çıkıyor dün de belim birsey batıp çıktı iştahım açıldı bir kaç gündür . Bu sefer hamileyim dedim ama acaba etken mi test için ya bi ümidim var mıdır artık tek çizgi görmekten bıktım

14. Gun bida yap bakalim insllah gec dollenme felandir yaaa

Senin kacinci gunun canim
Bugün 14.günüm sağlık ocağına gittim kan testi yaptırmaya yine dayanamadım ama sonucu pazartesi veriyorlarmış . 30 unda yani . Adet olmazsam inş zaten o zaman a kadar belli olucak . Senin kaçıncı günün neler hissediyorsun kendin de ?

Benim asilamanin 6. Gunu bugun ara ara kasik agrim oluyor ana sebebi o mu bilmiyorum inslllah bebistendir

ilk aşılamanız nasıl oldu hangi aşamalardan geçtiniz bilgi verir misiniz

Canım son durumun ne ?
Bel agrim var hala ara sira adet sancisi gibi kraplar cekiyorum canim ama goguslerim cok agriyor progestandan kaynakli herhalde bugun 8 .gunum senin kacinci gun sonucunu burdan yazarsen sevinirim ins tutar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…