Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç olmuyorum canım ilacsiz
O yüzden sen yumurtalamadin daha yada bende senin gibiyim yumurtlaman olmayacak o yüzden geçikecek ben klomen kullanınca anca yumurtlama oluyor tabi ona da çok şükür yada bı kere soğan kürü yapmıştım 3 ay günü gününe gelmişti

Merhaba canım hoşgeldin . Pazartesi senide listeye eklicem . Telefondan ekliyemıyorum lütfen kusura bakam . Topiğim ugur getirsin inşallaahhh

ne yapmamiz lazım canım bana detaylı anlatır mısın

Darkgod canım dediğim gibi senın adetler düzensiz ya senın yumurtlama daha gerçekleşmedi bence ..
Benden sana öneri şu doktorun verdiği ilacı iç . Adetinin bir güzel ol . Sonra Allahın izniyle görücez sende de piki ?

Canım adetten sonra başladım zaten bugün 30. Gün adet biteli

Bilgili arkadaşlar biz sabah birliktelik yaşadık . Şimdi gün içerisinde yıne değerlendirelim mi napalım

Adam uyuyo üstüne atlıyam mı napam diyin bişeler

ne yapmamiz lazım canım bana detaylı anlatır mısın
Günaydın canım, bence doktor ile yumurta takibi yapmak lazım, adetin 3. günü muayenede foliküllerin durumuna bakıyorlar, ona göre de yönlendirirler ilaç ya da iğne ile büyütmek ve çatlatmak gerekirse ve çatlama gününe göre de ne zamanlar ilişki olması gerektiğini söylerler yaklaşık. Hakkında hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…