Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E H E ayy benim test baya bekledi ya ben tekrar mı yapsam ne dersin ? Oofff deliricem gerçekten teste bile güvenemiyorum 2 gebelikte hüsran olunca sanki bir daha olmayacakmış gibi geliyor :110: keşke eylülden beri bu kadar beklemeseydim diye kızıyorum kendime

Elcinim bende geldim ama bir ay oluyo düşük yapalı
Benimde 5 haftalıkti kaybettim beni terk etti kuzum.
Benim bat belli değil ilk adetimi olmadım henüz.
Doktorum bebeğin küçük olduğu için korunmana gerek yok dedi
Bu aydan sonra bende yine olsun istiyorum çünkü zaten çok geç gebe kalabiliyorum.
hoşgeldin, Allah tekrarını yaşatmasın inşallah. sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin❣️

H E H E kuzum noldu sana ya toparla kendini önemli günlerdesin:KK12: hic yakısmıyo sana

her gün ilişki kalitesiz sperm vs diye düşünme olacağı varmış öyle olmuş. ayrıca benim doktorum da bana perşembe gecesi ve cumartesi sabahı demişti, ben cuma çatladığını anladığım için yumurtayı kaçırmayalım diye cuma akşamı ilişki olmuştu bide. doktoruma söyledim arasında 1 gün olduğunu iyi yapmışsın farketmez o daha gencsiniz, çatladığını anladığın için farketmez demişti. bi komplikasyon olsa beni mutlaka uyarırdı. rahat ol lütfen❤️

H E H E Canım benim kesinlikle bu kadar stres hormonlarının etkileycektir çok iyi anlıyorum yaşadıklarını tekrar yaşama korkusu bu ama biraz kendini rahat bırak bende aynı korkuları yaşıyorum ama direniyorum sende güçlü bir kadınsın vee bunu unutma :KK68:

Aramiz yakonlasti epey sen benle beraber ogrenirsin de masalllahhhh:KK200:

H E H E kuzum noldu sana ya toparla kendini önemli günlerdesin:KK12: hic yakısmıyo sana

her gün ilişki kalitesiz sperm vs diye düşünme olacağı varmış öyle olmuş. ayrıca benim doktorum da bana perşembe gecesi ve cumartesi sabahı demişti, ben cuma çatladığını anladığım için yumurtayı kaçırmayalım diye cuma akşamı ilişki olmuştu bide. doktoruma söyledim arasında 1 gün olduğunu iyi yapmışsın farketmez o daha gencsiniz, çatladığını anladığın için farketmez demişti. bi komplikasyon olsa beni mutlaka uyarırdı. rahat ol lütfen❤️

H E H E Canım benim kesinlikle bu kadar stres hormonlarının etkileycektir çok iyi anlıyorum yaşadıklarını tekrar yaşama korkusu bu ama biraz kendini rahat bırak bende aynı korkuları yaşıyorum ama direniyorum sende güçlü bir kadınsın vee bunu unutma :KK68:

Sağolun kızlar çok iyi geldiniz ..
Strese son artık ..
Aynı ilk denediğim ay gibi rahatım olursa olur olmazsa bir dahakı ay olur :KK200:

H E H E ayy benim test baya bekledi ya ben tekrar mı yapsam ne dersin ? Oofff deliricem gerçekten teste bile güvenemiyorum 2 gebelikte hüsran olunca sanki bir daha olmayacakmış gibi geliyor :110: keşke eylülden beri bu kadar beklemeseydim diye kızıyorum kendime
Yoo canım şuan bu koyuluk çok normal az kaldı yumurtlamana bana baksana kaç gündür çizgilerim koyulaştı .

Sende akıntı varmı uzayan şeffaf ?

Herkese iyi geceler
can09e can09e davetine icabet ettim geldim:KK54:

Ben Melek 37 yaşındayım 2.cocuk için 3 senedir uğraşıyorum .6 haftalık bir kürtaj birde kimyasalim var.
Bu ay femara +ovitrella kullandım.Bata son 8

Biraz okuyup bilgi edineyim ben topigi :KK33:
İyi geceler canım aramıza hoş geldin ovitrella bende kullandım fakat dış gebelikti sonlandırmak zorunda kaldık inşallah sen sağlıkla kucağına alırsın :KK200:

Ahh canımmm kaderimiz aynıymıs :KK43:
Rabbım inşallah birdaha bu acıyı yaşatmaz bize kuuzm ..
sağlıkla sıhhatle evlatlarımıza kavusturur :KK43:

Benim kürtajdan 35 gün sonra geldi ilk reglim ..
Insalalh canım Rabbim hayirli evlatlar nasip etsin insallah
Ben kürtaj olmadım kanamam erken bitti zaten hala adet olmadım daha erken aslında benim

Sağolun kızlar çok iyi geldiniz ..
Strese son artık ..
Aynı ilk denediğim ay gibi rahatım olursa olur olmazsa bir dahakı ay olur :KK200:
Aynen stres yapma :-):-):-) biz hep yanındayız benim test tek çizgi çocuk varsa da artık nabym testleri birakiyorum an itibari ile

Herkese iyi geceler
can09e can09e davetine icabet ettim geldim:KK54:

Ben Melek 37 yaşındayım 2.cocuk için 3 senedir uğraşıyorum .6 haftalık bir kürtaj birde kimyasalim var.
Bu ay femara +ovitrella kullandım.Bata son 8

Biraz okuyup bilgi edineyim ben topigi :KK33:
hoşgeldiinn
sağlıkla hayırla insallah:KK200:

X