Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar adette 4 gun var yumurtlamanin ustunden 11 gun gecti kahverengi bir akinti var bu zamanlarda yerlesme kanamasi olabilirmi
Yerleşme yumurtlamadan 6 gün sonra olur siye biliyorum ama yanlışta biliyor olabılır .
Testin varsa yaparmısın . Gebelik varsa çok az silikte olsa çıkar

H E maşallah tatliisboyle artarak devam etsin,kopkoyu hallerini de gorucez insallaah
Bı soru sorucam canım ya,benim bugün çatlamadan sonraki 6.gunum,daha 8 gün var regle.Cok erken başlayan belirtilerin olmuş muydu?Bende arada bir vuran ağrı dışında hiçbir şey yokta
Ya tüplerin kapalı olması gibi ekstra sebeplerden çok korkuyorum,öyle olsa haberim olmaz ve bekleyip dururum anca..

Alah razı olsun canım ..
darısı size inşallah ..
Kuzum bende hiçbir belirti olmadı .. ama 6. Gün yerleşme günü belki sen hasssandır onu hissediyorsundur

Ayy insallah senden de guzel haberler alalim canim... ne kadar oldu deneyeli yani olmadi gidilir dr.a sorun yok canim.

Alah razı olsun canım ..
darısı size inşallah ..
Kuzum bende hiçbir belirti olmadı .. ama 6. Gün yerleşme günü belki sen hasssandır onu hissediyorsundur
Allah razı olsun canım,aslında benim de bir şey hissettiğim yok.Bu ay ilk kez ovulasyonu tam anlamıyla kullanıp yumurtlamayı gördüm,hani 4 aydır istiyordum ama bunun iki ayi az ilişki ve herşeyden habersiz yapılanlardi..o yüzden bu ayı merakla bekliyorum ve olmazsa da ufaktan yikilicam piki tam anlamıyla görüp yine de olmadı diye

Yıkılmak ne demek yaa kızarım heee
Yumurtlamayı yakalasak bile şansımız %50 kuzum . Öyle yıkılmak yok . Olmazsa ne dicez ?
Bebeğimiz kasım ayında gelmek istemiş dicez

Ayy insallah senden de guzel haberler alalim canim... ne kadar oldu deneyeli yani olmadi gidilir dr.a sorun yok canim.
Doktor işlerinden çok korkuyorum ya,bak burnum sizladi şuan,gözlerim doldu oyle çok korkuyorum yani
İsteyeli de 4 ay oldu ama ovulasyonla deneyip piki göreli ilk ay canım..

Amiin insallahh
Bata 2 kalanlar var onlar da mi yapsa ne
Fit mutlu anne @Vuslat ne zaman
Kuzular ne yaptiniz? Var mi biseler..?
Bnm gecikicek cnm gec yum oldu
Bi prenses in bata 2 yok kuzum ya onu yumurta geç pik olmus 4 dü falan diyodu .. sanırım o 18 gibi regl tarihi
Yok cnm 2 siydi pik 3 te catladi belki 2 gecesi catladi bilmiom baya silikti
Lh yaptım silik cikti bnm yok snrm ya senin 6. Gun koyu çıkmış bnm yum zamani da cok kopkoyu olmamisti gerci ama

Amin inşallah çok sevindim hayırlı uğurlu olsun rabbim sağ salim kucağına versin canım
Benım sevınmem için bi 3 gün daha geçip testin koyu olması lazım :)
Şuan kendımı yükseltmiyorum kuzum
İnsan yaşdıklarından etkilenşyor .
Ama doğrusunu söylemek gerekirse geçen ay umutsuzdum bu ay içimde bir umut yeşeriyo

Bnm gecikicek cnm gec yum oldu

Yok cnm 2 siydi pik 3 te catladi belki 2 gecesi catladi bilmiom baya silikti
Lh yaptım silik cikti bnm yok snrm ya senin 6. Gun koyu çıkmış bnm yum zamani da cok kopkoyu olmamisti gerci ama
Lh la karşılama sakın .. bak bugunku lh atıyorum sankı dünden bir tık açık ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…