Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklı olabilirsin belki cnm ama ben nasip boyutunu daha yuksek ihtimal görüyorum ve de imtihan..
Kimin kalbi temiz kim fesat onu yanliz Allah bilir grnel konuşuyorum cnm sakın uzrrinr alinma sen konusunu acinca yqzayim dedim
Ne cocuk sahibi olanlarin hepsinin kalbi temiz kiskanclik etmiyor durumu soz konusu ne de olmayanin kalbi fesatlikla dolu durumu soz konusu bence...
İmtihan hepimizin dunya uzerjnde bi imtihani var kiminin anne babasyla kimin evladyla kimin varlık kiminin yoklukla boyle düşünmek bnm içimi daha rahatlatıyor Rabbim herseyin hayrlisini versin öncelikle imtihanimizi kolay eylesin
Elbette Rabbim herkesin gönlüne göre versin ama olmuyorsa ben cok kötü biriyimde ondan olmuyor, diye paralamak da yanlis geliyor hep hayırlısı dioruz ya iste bizim ser gordgumzde hayr, hayr gordugumuzde ser olabiliyor tevekkül cok onemli şükür onemli dua onemli. .
Rabbım tüm istryrnlere nasip etsin kimin ne sıkıntısı varsa gidersin insAllah

Evet sen daha guzel ifade ettin.. Bilmiorm.. Bende sanrm ödül ve ceza kavramlari beynimde buyuk yer isgal ediyor.. Sanki kotu bisey yaparsam istedgm bisey olmayacak gibi.. İyi seyler dusunursemde sanki olacak gibi.. Sanrm bu benimle alakali bişey..

Ve doğrusu aslnda biz bilemeyiz ki Allah bilir.. O zaman kapanışı şu sekilde yapalim.. Allah isteyen herkese nasip etsin.. Amiiiiin.

Suç ceza olayına bende giriyorum karşı tarafla değil de oz elestiri gibi düşün mesela onun çocuğu var benim kalbim kötü demiyorum misal kendimde eksik olan şeyleri sorguluyorum sabır mı şükür mu dua mi tevekkül mu ibadetim mi eksik gibi gibi..
Kizimda hiç beklemedim Rabbim aratmadı desem yeridir ama su an aylardır bu şeruvenin içindeyim bildiğim kusurlarım var hep dua ettiğim tövbe ettiğim insAllah kabul olur Allah katinda..
Amin canım insAllah

Senin bat ne zmndi testle mi öğrenmistin bu arada htrlayamadim saglijla ilerler insAllah cnm

Ya sabah test yaptm ama böyle silik mi desem varla yok arası biseydi.. Gece esimle oturuyoz.. Dedim cok agriyo karnim.. Gel gidelim hastaneye.. Hastaneye gittik.. Kan vsvs.. Doktor gebesin dedi.. Bat 6 subatti.. Doktor daha cok yeni dedi.. Bende gec döllenme olabilir eger hamileysem diye dusunuyodum

Anladım canım saglikla ilerlesin insAllah hayırlısıyla kucagina aldığını DA görürsün

Gözün aydın canım sağlıcakla büyüsün yavrun:)

İnşallah sende güzel haberlerle gel canım allah kimsenin kucağını boş bırakmasın

Kızzzz gözünnaydın kıııızzzzz Benimde ilk değerim 70di hafi bakalım güzel güzel katlansın betan.Ben inanamamıştım ki bıtak sevinebileyim.ki birde geçen ay ihtimal dahi vermiyodum amannn nasıl olsa olmamıştır diye

Göünaydın canım . İnşallah sağlıkla sıhhatle ilerler

Bu sefer sağlık sıhhatle kavuş inşallah, hayırlısı olsun
İnşallah kuzum inşallah henüz nötr üm :)
Ne olur ne olmaz kendımı çok yükseltmiyorum .. geçen sefer üzüldüm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…