Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet uyku hali bende de var. 10-11 arası pilim bitiyor :KK70: gerçekten şu 3 ayı atlatsak baya rahatlıcam. sen takvim yapmıcak mısın?:halay:
İyi senin o saatte bitiyo benim şu an bile uyku akıyo gözümden :) temizlik yapıyodum ara verdim uyuyakalcam biraz daha kalkmazsam :)
Takvim kalp atışından sonra yapayım diyorum canım ya hep içimden öyle geçirdim

Kuzum benım bata kadar beklicem .. bat 3 gün geçsin sonra doktoruma gidicem .. öyle anlaştık doktorumla .. şimdilik testlerle koyulşma kontrol ediyorum .
Geçende söylemiştim kan işleri bende yasak :KK70:
Ben kaçırmışım herhalde canım niye yasak :) neyse canım testler gittikçe koyulaşıyosa o da zaten betanın arttığını gösteriyo :)

İyi senin o saatte bitiyo benim şu an bile uyku akıyo gözümden :) temizlik yapıyodum ara verdim uyuyakalcam biraz daha kalkmazsam :)
Takvim kalp atışından sonra yapayım diyorum canım ya hep içimden öyle geçirdim
ay ben silik çizgiyi görünce yapmıştım görgüsüz gibi :KK70:
en iyisini yapıyorsun. şuan sata göre ne kadarlık?

ay ben silik çizgiyi görünce yapmıştım görgüsüz gibi :KK70:
en iyisini yapıyorsun. şuan sata göre ne kadarlık?
Estağfurullah bebeğim ya normalde ben de yaparsım da hep kalp atışından sonra diye geçirdim içimden nasipse o zaman yaparım.
Ay daha biz çok küçücüğüzzz 4+2 yiz bugün :KK70: erken öğrenmek de kötüymüş hiç zaman geçmiyo :)

Estağfurullah bebeğim ya normalde ben de yaparsım da hep kalp atışından sonra diye geçirdim içimden nasipse o zaman yaparım.
Ay daha biz çok küçücüğüzzz 4+2 yiz bugün :KK70: erken öğrenmek de kötüymüş hiç zaman geçmiyo :)
ay 5 haftalık olmuştur dedim :KK70: benim de çok yavaş geçti o haftalarım. 8e kadar yavaş geçiyor bide bebeğe benzemiyor ya insan bitsin istiyo o dönemler :KK70:

ay 5 haftalık olmuştur dedim :KK70: benim de çok yavaş geçti o haftalarım. 8e kadar yavaş geçiyor bide bebeğe benzemiyor ya insan bitsin istiyo o dönemler :KK70:
Yok kız bata 3 kala öğrendiğim için daha 5 gün geçti aradan :) sağlıkla ilerlesin de geçer hepsi, sabretcez napalım :)

Yok kız bata 3 kala öğrendiğim için daha 5 gün geçti aradan :) sağlıkla ilerlesin de geçer hepsi, sabretcez napalım :)
bi bakarsın bu günleri dün gibi hatırlarız. yaza göbüş tokuştururuz:anneadayı:
diğer kızlar da arkamızdan gelir. “bu haftalarda böyle bişey yaşadınız mı” diye bize sorarlar :KK70:

bi bakarsın bu günleri dün gibi hatırlarız. yaza göbüş tokuştururuz:anneadayı:
diğer kızlar da arkamızdan gelir. “bu haftalarda böyle bişey yaşadınız mı” diye bize sorarlar :KK70:
Aynen onzaman biz tecrübeli oluruz :) gerçi ben bak şimdiden sana soruyoeum sen daha kıdemlisin :))

Aynen onzaman biz tecrübeli oluruz :) gerçi ben bak şimdiden sana soruyoeum sen daha kıdemlisin :))
dimi en önce bendim :) topigin ilk sayfasında bile ben varım :KK70: 24. sayfada gebelik testim var. 19. sayfalarda gebelikten önceki ovu testim. her anım burda geçmiş resmen :)

Eklentiler

• 91525BF8-AA5C-49C9-8269-CC1FADC8B707.jpeg
    91525BF8-AA5C-49C9-8269-CC1FADC8B707.jpeg
    26,9 KB · Görüntüleme: 35
X