Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben gebelik düşündüğüm ay doktora gittim .
Doktorum 3 ay öncesinden kullanmaya başla dedi ..
kullnamaya başladım ilk a hamile kaldım . Kürtaj oldum . Korunma sürecim gecince yine başladım .
Folidoce kullanmıuorum 20 kusur tam emin değilim eşim alıyor hep
Canim nesil kullanıyorsn onu günde kaç aç tok mesela ben folbiol yazmıştı doktor sabah aç karna yarım kullanıyorum ablam doğum yaptı eline varmış kullan diye folidoce verdi ama nasil kullanym bilemedk

Canim nesil kullanıyorsn onu günde kaç aç tok mesela ben folbiol yazmıştı doktor sabah aç karna yarım kullanıyorum ablam doğum yaptı eline varmış kullan diye folidoce verdi ama nasil kullanym bilemedk
Tok karnına içiyorum canım bana öyle dedi doktorum . Aklıma geldikçe günde 1 defa içiyorum

Değişik olmuş cidden evet ben zaten pek bilgili değilim ovu testi konusunda ama hayr olsun insAllah cnm ne kadar kaldı şimdi
Valla canım çatlamaya göre 13 ünde gelmesi lazım ..
ama takvimim 15 ini gösteriyo :işsiz:

İlk gebeliğiöde de batım 13 tü :eek:
Sonlanmasıda 13 :110:

Şu 13 sevmiyorum :110:
İnşallah bu sefer uğurlu gelir

Oluyo ara da bende de öyle :KK70:
Yarın sabah yapsana varsa çıkar ..
3 gün kala yapılan testler hep ilk sayfadakiler ..
tabıı bazılarını yenıledik
Iki gebelik var ama hiç te yapasim yok onları henüz belki lh yaparım pek ümidim yok varsa DA çıkacağına dair nedense geç yumurtldm ya

Valla canım çatlamaya göre 13 ünde gelmesi lazım ..
ama takvimim 15 ini gösteriyo :işsiz:

İlk gebeliğiöde de batım 13 tü :eek:
Sonlanmasıda 13 :110:

Şu 13 sevmiyorum :110:
İnşallah bu sefer uğurlu gelir
Ay insAllah uğur gelir cnm bitti sandığın yerde tekrar başlar insAllah ümitlerin :) :anneadayı::halay:

Evet ne var sanki napiyoruzz:)) hee ama evet bunla ilgilenene kadar onlarla ilgilenmeliyiz demi:)) midesinden yemegi ayaklarindan sicak suyu eksik etmicez demi

Bir de buradan gaza gelip, tek belirti olan gecikmeyi beklemeden test derdine düşüyormuşum:) hayır yani ne alakası var dimi, sanki burada günü geçmeden test yapan varmış gibi :KK49: laf olsun beri gele:KK70:

X