Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Unutamazsın ama dediğin gibi hafifler üzüntün. Hiç değilse hamile kalabiliyorsun canım benim hamile kalmayı isteyen sorunları olan milyonlarca insan var. Böyle düşün. Allah tez zamanda tüm Kadınları annelik vasfına taşır. :dua:
Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Tabikide buna şükür
Ama insanız işte:KK43:

Ben çaresizlikle üzüntüyle yazdım :KK43: tepki gösterdiler. Benim amacım korkutmak değildi zaten. Şimdi girip bakıyorum arada hesap yapıyorum kaybettiğimizde 20+2 ydi. Şimdi 26+larda olacaktık. Allah kimsenin boynunu bükmesin böyle hevesleri kurılmasın inşaallah
Boşver onları sen artık burası var buraya yazarsın:KK200: amin canım benim amin

Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah. Tabikide buna şükür
Ama insanız işte:KK43:
Ne zamana kadar korunacaksın canım 6 ay mı sende korunmayı bıraktığın zaman burada geri sayıma katılacaksın Sevinicez gülücez bu ay olmayanlara teselli vericez gelecek aya hazırlıcaz öyle böyle geçip gidicek zaman :KK200:

Doğum günümden bir gün önce kaybettim artık doğum günümü bile kutlamicaz
Eşiminkide ocak ayı içindeydi. :KK43: süpriz yapacaktim kısmet olmadı. Evlilik yıldönümümüzdü 2 şubat :KK43: en güzel hediyemiz bebeğimizdi :KK43:
Ve 14 şubat geliyor :KK43: hiç biri tat vermicek artık. :KK43:

Ne zamana kadar korunacaksın canım 6 ay mı sende korunmayı bıraktığın zaman burada geri sayıma katılacaksın Sevinicez gülücez bu ay olmayanlara teselli vericez gelecek aya hazırlıcaz öyle böyle geçip gidicek zaman :KK200:
Dr 6 ay dedi. Ama cesaret edebilirsek tekrar.aynı şeyler olursa korkusu var.

Ben çaresizlikle üzüntüyle yazdım :KK43: tepki gösterdiler. Benim amacım korkutmak değildi zaten. Şimdi girip bakıyorum arada hesap yapıyorum kaybettiğimizde 20+2 ydi. Şimdi 26+larda olacaktık. Allah kimsenin boynunu bükmesin böyle hevesleri kurılmasın inşaallah
Insan acisini disa aktarmazsa delirir burada defalarca kurtaj olan arkadaslarimiz var arada herkes yasadigi kotu olaylari paylasiyor bu sekilde bir birimize destek oluyoruz. Sanirim 1 bucuk ay once yavrunu kaybetmissin acin cok taze sana unut diyemeyiz bunu kimse basaramazda zaten. Acini unutma ama yeni bir baslangic yap simdi kizlarin hepsi uyuyor sabah insallah tanisirsin sana cok iyi gelecekler yeni bir topiktesin bizim ugurlu topigimiz ve sende bana ugur getirecek diye inan insallah cok guzel seyler yasarsin hayatinda

Dış gebeliğim sağlıklı olsa oğlumu kaybettiğim gün tahmini doğum günüydü. Ahh ah bu 2018 yaktı geçti beni :KK43:

Insan acisini disa aktarmazsa delirir burada defalarca kurtaj olan arkadaslarimiz var arada herkes yasadigi kotu olaylari paylasiyor bu sekilde bir birimize destek oluyoruz. Sanirim 1 bucuk ay once yavrunu kaybetmissin acin cok taze sana unut diyemeyiz bunu kimse basaramazda zaten. Acini unutma ama yeni bir baslangic yap simdi kizlarin hepsi uyuyor sabah insallah tanisirsin sana cok iyi gelecekler yeni bir topiktesin bizim ugurlu topigimiz ve sende bana ugur getirecek diye inan insallah cok guzel seyler yasarsin hayatinda
İnşaallah inşaallah. 25 aralıkta kaybettik. 44. Gün bugün.:KK43: unutursam yaşayamam sadece alışmam gerekiyor.

Dış gebeliğim sağlıklı olsa oğlumu kaybettiğim gün tahmini doğum günüydü. Ahh ah bu 2018 yaktı geçti beni :KK43:
Belki sacma ama ben evrene birakilan enerjiye cok guveniyorum guzel olumlu enerji yay ki guzel seyler olsun hayatinda. Bak cok gulme sonra aglarsin derler ama ben tam tersi guldukce daha cok gulecegim seyler oluyor hayatimda karamsar olma kotu dusunme guzel dusun ki guzellikler seni bulsun

Öyle deme asla ümidini kaybetme ve bu korkuyla yaşama kötüyü çağırma asla herzaman iyi düşünmeye çalış
İyi düşünmek istiyorum bende. Ama elimde değilki. Sevincide üzüntüyüde uçlarda yaşıyorum ben.
Hamile kalırsam dr dikiş atıcaz dedi ve yatarak geçireceksin dedi. Sağ salim kucaklayalım yatmayada razıyım ama insan korkuyor.

İyi düşünmek istiyorum bende. Ama elimde değilki. Sevincide üzüntüyüde uçlarda yaşıyorum ben.
Hamile kalırsam dr dikiş atıcaz dedi ve yatarak geçireceksin dedi. Sağ salim kucaklayalım yatmayada razıyım ama insan korkuyor.
Lutfen oyle deme insallah cok kolay rahat bir hamilelik yasarsin korkma Rabbim insallah bir daha yasatmaz

Belki sacma ama ben evrene birakilan enerjiye cok guveniyorum guzel olumlu enerji yay ki guzel seyler olsun hayatinda. Bak cok gulme sonra aglarsin derler ama ben tam tersi guldukce daha cok gulecegim seyler oluyor hayatimda karamsar olma kotu dusunme guzel dusun ki guzellikler seni bulsun
Güzel düşünüyordum oğlum doğacak sağ salim 3 aylık olunca memlekete gideceğiz diyordum. Kısmet olmadı ben yalnız geldim. Evren beni yanlış anlıyor. 2 defa bebeğimi kaybettim, çok sevdiğim bir arkadaşım intihar etti:KK43:
En ağır olanı bunlardı daha neler neler oldu..sizinde kafanızı şişirdim :/

Yeni yaşadın canım benim bu duyguların çok normal i. Aynen gerekirse hiç kıpırdama bile :KK200:

Güzel düşünüyordum oğlum doğacak sağ salim 3 aylık olunca memlekete gideceğiz diyordum. Kısmet olmadı ben yalnız geldim. Evren beni yanlış anlıyor. 2 defa bebeğimi kaybettim, çok sevdiğim bir arkadaşım intihar etti:KK43:
En ağır olanı bunlardı daha neler neler oldu..sizinde kafanızı şişirdim :/
Basin sagolsun canim Yok estagfurullah oyle dusunme lutfen yine gidersin kucaginda oglunla insallah

Zaten unutmak mumkunde degil 27 yil once abim dogmus 3 gun sonra olmus annem hala konusunca uzulur unutulmaz ki zaten Rabbim sabrini veriyor ama
Allah sabır versin. Tvde bir imam oğlunun mezarı başında konuşuyordu. Dediki zamanında dedelerimiz neneleriz öldü annemiz babamız öldü ama belli bir zaman sonra unuttuk. Ama oğlumu kaybedeli 366 gün oldu acısı hala dün gibi.
:KK43: bir ismi bile yok bu acının. Annesi ölenin var babası ölenin var ama evlat acısının adı yok. Peygamber ağlatmış bir imtihan bu.

Basin sagolsun canim Yok estagfurullah oyle dusunme lutfen yine gidersin kucaginda oglunla insallah
Herkes yaşın genç yine olur diyor inşaallah olur ama kim bilir ne zaman?
Olsada o acı orda kalır. Dr yapacak bir şey yok dediğinde yaşlandım oğlumun mezarının başında diz çöküp ağlarken eridim resmen 20 yıl gitti sanki. :KK43: zamanında saçma sapan şeyler için ağlardım salak gibi. Pişmanım döktüğüm gözyaşlarım için

X