Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben anlamıyorum arkadaş ilk günü hamile kalanlar hep o güne mi denk getiriyorlar bazen eşimle konuşuruz çevremizde bi kaç kişi hamile kazayla oldu felan derler eşimde der hep nasıl hep o güne denk getiriyorlar bu kazaları biz niye beceremiyoruz diye :KK70:

Bende hep öyle diyorum :KK70: Ama eşim biraz sanki benim sorunlu olduğumu düşündüğü için çok çabalamıyo gibime geliyo, her ne kadar sorun etmediğini söylese de her ne kadar Allahtan gelen bişey yapcak bişey yok dua edicez bekliycez sınavımız dese de... Çünkü bazen regl olunca oldum diyorum ve ağlayarak bu ay da bir gün deneyip bir gün bekleyelim dediğimde "Iyi de onla alakası yokki olduktan sonra bir kerede de olur ama senin sorunun var düzelince olcak" gibi şeyler söyler.. Ne kadar üzülsem de yapcak bişeyim yok. :KK43:

Bende hep öyle diyorum :KK70: Ama eşim biraz sanki benim sorunlu olduğumu düşündüğü için çok çabalamıyo gibime geliyo, her ne kadar sorun etmediğini söylese de her ne kadar Allahtan gelen bişey yapcak bişey yok dua edicez bekliycez sınavımız dese de... Çünkü bazen regl olunca oldum diyorum ve ağlayarak bu ay da bir gün deneyip bir gün bekleyelim dediğimde "Iyi de onla alakası yokki olduktan sonra bir kerede de olur ama senin sorunun var düzelince olcak" gibi şeyler söyler.. Ne kadar üzülsem de yapcak bişeyim yok. :KK43:

Sen eşine baktırdın dimi onda bise yok eminsiniz allahın izniyle elbet olur ya zamanı vardır en son çare tüp bebek ama sanmıyorum esin bu tarz da öyle bise demez bence sen alınganlık yapıyorsun belli etmeseler de onlar bizden daha çok takıyorlar ve hassaslar

Canım üzülme hiç, sen çok zor sınavlardan geçmişsin gencecik yaşında ama hepsinin üstesinden gelmişsin maşallah Rabbimin izni ile, ameliyattı üst üste hsg lerdi kolay şeyler değil bunlar. İnsan ister istemez acele ediyor tabi ama bundan sonra da sabret biraz daha, ilaçlarını tamamla, kontrollerini ol, sonra sağlam bir şekilde denemeye devam edin. Ondan sonrasında gün aşırı ilişkinin tabi faydası var, çok haklısın o konuda, hem kalitenin düşmemesi için her gün olmasından daha iyi olabilir, hem de 3-4 günden uzun ara olursa bu defa da sperm hızı düşebiliyor diye biliyorum ben, tabi olursa tek ilişki ile de olur ama işte ihtimali arttırmayı doktorlar da öneriyor. Moralini yüksek tut elinden geldiğince, her şey yoluna girecek Rabbimin izni ile.

X