Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim 8subat insaallah olmak nasip olmaz

Benimde 8 Şubat bugün test yaptım ama çıkmadı, umudum bidaki aya kaldı. Yinede Allahtan umut kesilmez diyorum kırmızıları görmedikçe. Allah rahmet eylesin baban için kuzum, mekanı cennet olsun insAllah :KK43: Güzel haber alırsında hayırlısıyla inşAllah bize de iletirsin :KK200:

Benimde 8 Şubat bugün test yaptım ama çıkmadı, umudum bidaki aya kaldı. Yinede Allahtan umut kesilmez diyorum kırmızıları görmedikçe. Allah rahmet eylesin baban için kuzum, mekanı cennet olsun insAllah :KK43: Güzel haber alırsında hayırlısıyla inşAllah bize de iletirsin :KK200:
Insaallah canim allah razi olsun tum ölmüşlerin mekani cennet huzurlu olsun insallah

Hayırlısı canim rabbimden umut kesilmez bol bol dua etmek lazim

Kuzum ben bugün abinin azını ararım üstü kapalı dedi bana esin iki günde bir içsin hergun fazla gelirmiş dedi niyeki dedim ne var ki içinde dedim dedi delibal zencefil keçi boynuzu bi kaç şey daha vardıda unuttum dedi ben dedim kavanozun üstünde yazıyordur belki numarası ama yokmuş baktım yarın numara sini isticem oranın

Tamam canımm Allah razı olsun :dua::KK200: Yine haber bekliyorum :)

X