Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E canım eve gelir gelmez de yaptım,t daha koyulaşmış ve bence pik olmuş cok şükür Allahım..bunu görmek bile ne güzel.gebelik testi kim bilir nasıl güzeldir...
Canımmm gözünaydınnnnn ..
Günaydın kızlar hamis olmadığıma emindim ki öylede oldu . Battan 3 gün önce yani bugün regl oldum pis kırmızı kart hayallerim suya düştüdustu ama kismet . Bekle beni şubat yumurtam
Morci ninde son adeti erkenden gelmişti . Ertesi ay hamile kaldı darısı başına inşallah canımm

Ben her ihtimalle karsi yarin bir doktorla goruseyim sanki dusuk geldi ilac falan yazar belki
Aynen canım en doğru yorumu doktor yapar tabi, beni de karından ultrasonla muayene etti, kist falan olmadığından emin olduktan sonra progestan verdi, vajinal bakmaya da şu an gerek yok dedi. Bu arada beta değerim 74 olmuş fakat aynı lab. değil, Pazar olduğu için acilde verdim, çok mu bu sefer de

Canım takvimdeki hamilelki şansı en yuksek gun aslında çatlamayı gösterıyor . Takvımın doğru aslında

Canım takvimdeki hamilelki şansı en yuksek gun aslında çatlamayı gösterıyor . Takvımın doğru aslında
Çok sağol caniimpeki bu yumurta çatladiktan sonra mı 24 saat yaşıyor .süreç siliklesmeye başladığı an başlıyor ve 24 saat geçince yumurta addaa mi

Çok sağol caniimpeki bu yumurta çatladiktan sonra mı 24 saat yaşıyor .süreç siliklesmeye başladığı an başlıyor ve 24 saat geçince yumurta addaa mi
Canım yumurta çatladıktan sonra 24-36 saat ömrü olurmus . O arada sperm olması önemli ..
yumurta gittikten sonra herşey bitiyor

Yok canim normal ancak bat sonrasi 3.gun 360lardaydi.. o degerlere ulasir o zamana masallahh saglikla geldi bebisinnn:)

Canımmm gözünaydınnnnn ..

Morci ninde son adeti erkenden gelmişti . Ertesi ay hamile kaldı darısı başına inşallah canımm
Amin canım bak sen öyle diyince aklıma geldi ben oğluma hamile kalmadan onceki ayda 4 gün önce gelmişti çok ilginç hadi inşallah hepimiz fazla beklemeyiz

Sağlıklı sperm 3 gün yaşıyabiliyormus . Sen çift çizgiyii gördüğün an birlikye olsan sağlıklıysa tutunur ..

Amin canım bak sen öyle diyince aklıma geldi ben oğluma hamile kalmadan onceki ayda 4 gün önce gelmişti çok ilginç hadi inşallah hepimiz fazla beklemeyiz
Dongu degisebiliyor 21-35 arasina normal diyorlar.. kurtaj sonrasi benim de 26-31 arasi degisti son 3 aydir 28e fiksledi bakalim insallah bu ay tutar:)

H E çok teşekkürler caniimhenuz çift çizgi devam ediyor ama dört saat öncesinden değerlendirilmis verilerimiz var elde madem öyle yarın akşamda değerlendirsem inşallah yumurtayı kacirmicam,çok sagool:)

Ilk yaptigin kacti ki canim?

Aynen canım en son yaptıgın tutunmazsa yarın akşam yaptıgın tutunur inşallah

İki gün önce 15’ti, adete 3 gün vardı, şimdi bi de adet olduğum günkü gibi bir karın ağrısı başladı.
Canim degerlerin gayet guzel masallah bakma benimde 1 gunde iki kadar yukseliyor cok sukur normal bunlar hic endise etme. Ah o agrilar hic sorma cok agri oluyor hic endise etme cok normal 1 hafta sonra azilir ara ara oluyor ama simdiki gibi olmaz

Canim degerlerin gayet guzel masallah bakma benimde 1 gunde iki kadar yukseliyor cok sukur normal bunlar hic endise etme. Ah o agrilar hic sorma cok agri oluyor hic endise etme cok normal 1 hafta sonra azilir ara ara oluyor ama simdiki gibi olmaz
Çok sağol canım, Allah razı olsun, sen daha iyi misin nasılsın, memleketten döndünüz mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…