Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim prigestani nedsn verdi ki? Benim progesteronum 15.9 cikti acaba dusukmu yaaa

Bıçak erkek çocuk demek canım bence hamilesin öyleyse:) dicektim ovi testini gordum guzel degerlendir bu günleri inşallah tutar

Canım çizgi gayet güzel hemen başka bir testte yap iyice emin ol . Allah kucağına almayı da nasip etsin darısı görüşümüze: )

Telefonum çok iyi çekmiyor ama görünüyor heyecandan ölmek üzereyim anne olamadan akli dengemi kaybedicem göz yaslarima engel olamıyorum
Tebrikler canım görünüyor çizgin inşallah doktorundanda güzel musmutlu haberler alırsın. Oley hiç değilse birimiz sevgililer gününde eşine süpriz yapacak. Senin adına çok çok sevindim

Canim prigestani nedsn verdi ki? Benim progesteronum 15.9 cikti acaba dusukmu yaaa
Selam canım, progestanı her ihtimale karşı tedbir için verdi galiba, yoksa progesteron testi daha yaptırmamıştım, değerler ile ilgili çok fazla bilgim yok o yüzden. Beta hcg artarsa iyi, düşerse kötü dedi zaten, bakalım kısmet, sen de endişelenme bence, ama kanama ya da lekelenme olursa doktorunla görüşürsün tabi.

Ben her ihtimalle karsi yarin bir doktorla goruseyim sanki dusuk geldi ilac falan yazar belki

Tebrikler canım görünüyor çizgin inşallah doktorundanda güzel musmutlu haberler alırsın. Oley hiç değilse birimiz sevgililer gününde eşine süpriz yapacak. Senin adına çok çok sevindim
Allah isteyen herkese nasip etsin hatalı testtir diye tedirginim yarın sabah hem idrar testi yapıcam eğer pozitif de yine kan için Dr gidicem sevgililer gününe kadar bekleyemem ki. Eşim bugün nöbetçi pazartesi akşam gelicek eğer varsa sonuç gece yarısı cikicak sabah da sürpriz yaparım inşallah

Hadi inşallah canım güzel haberlerini bekliyorum. Bence vardır geç döllenme olmuş olabilir. Ama sen yine de keseyi ve bebeği görene kadar sakin kal . Sonrasında hep beraber kutlarız.

Kızlar acaba ben 19-20 de mi yumurtlamisim bugun baya baya siliklesmis dun baya akintim vardi sulu kasik agrim falan kafam karıştı iyive benim hic kopkoyu olmadi

Eklentiler

• Screenshot_20190203-144718.png
    680,4 KB · Görüntüleme: 17
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…