Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben simdi bi dolu bi bos mu degerlendireyim ki hala canim ya dünü degerlendrdik bugunu es geceyim diorum sonuçta pik olunca arka arkaya degerlendrilmeli deniyor

2 günde 1 devam et bencede canm. Sperm 2 gün, yumurta 1 gün yaşıyor demişti doktorum o yüzden herkese 2 günde 1 öneriyorum demişti. :)

Tamam canm sorun değil kaçırmış olabilitim yada unutulmuş olabilir diye hatırlatmak istedim

Tesekkur ederim bilgi icin adetim 14 subat ki insallah olmam olursam gidicem

Ya yol falan bilmedigim icin önceligim burda arnavutköydeki hastaneler ama aklimda olsun yinede esim izin alabilirse giderim tesekkurler umarim iyi sonuc alirsiniz

Arnavutköy cnm baktim herkesin doktor folik asit vitamin ilaci vermis yumurta takibi yapmis ben kac doktora gittim hicbiri yapmadi bunlari mesela bu ay ablam hemsire folbiol ic dedi sabah yarim tane 10 gündur ona basladim bu dedigin ne icin cnm

Farketmeden hamile kalirsan çocuğa zarar verir folbiol folic plus veya muadillerini kullan vitamin sabah öyle aksam iç

Anladim bi arastirayim onuda olmadigi doktora gidincede sorarim

Özel yok mu canm merkezde vardı sanki diye biliyodumda.
Avrupa hospital var cnm rahim filmini orda cekildim ama doktorlardan memnun kalmadim zaten herkes sikayetci sonuc gostermeye gittim film cekildigim gün doktor bana basim agriyo yarin gel dedi tekrardan ödeme yapip numara alayim diye tam para tuzağı yani ilgi sifir şok olup çıktım özel şafak hastanesi varmis bide bu seferde orayi denemeyi düşünüyorum

Hangi bölüme gidiliyor ben 13 unde doktora gidicem ama omu yönlendirir eşimi yoksa bana baktıktan sonramı eşimi yollarlar
Genelde bi süre doğal yoldan denetiyolar canım ve kadında bi problem çıkmazsa erkeğin de kontrolden geçmesini istiyolar. Üroloji bakıyo erkeklere canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…