Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oluyormus canım daha çnce burda okumultum .
Daha önce pik gördüysen demekki senın yumurtalar tembel geç büyüyor

Evet canım senin ameliyatı da okumuştum hep yazılarında, inşallah hayırlı haberlerle gelirsin bunca çektiğin sıkıntıdan sonra

Aminnnn canm inşAllahh, Rabbim isteyen dileyen her kadına nasip etsin tez vakitte. Kimseyi bu yolda çaresiz bırakmasın.

Benımde iç çamaşırıma gelmedi yumurtlama zamanı ama çatladıktan sonra iç çamaşırıma uzun ip gibi bişeyler oldu
Bu ay değişik oldu ..
İnşallah hamileyizdir
Benim normalde yarin gosteriyor program ama 2 gundr biz hicbse yapamadik esim hasta oldu banada gecti bugun kotuyum bende ama yinede aksami ve yarini degerlendirmeyi dusnuyorum ins

Evet zaten doktor da tembel dedi ama sinir olduğum bi ilaç bile vermedi ben adet olunca doktora gideyim en iyisi belki klomen falan verirler

Klomeni çocuk isteyen her kadın kullanabiliyor canm deneyebilirsin doktor vermese de, çünkü kaliteli yumurta oluşumu sağlıyor. Tabi doktora gitmende fayda var, adetin 3. günü git doktor istemese de sen kendin hormon testi yaptırmak istediğini söyle bence. Insallah regl olmaz pozitif sonuçlar iletirsin bizlere de orası ayrı canım

Ay canım cümlemiz inşaallah Allah razı olsun adetin 3. Günü tahlillerim çok güzel elhamdulillah. Peki klomen sadece adetliyken mi kullanılıyor mesela şimdi alıp kullansam olmaz mı?

Benim normalde yarin gosteriyor program ama 2 gundr biz hicbse yapamadik esim hasta oldu banada gecti bugun kotuyum bende ama yinede aksami ve yarini degerlendirmeyi dusnuyorum ins
Değerlendirin canım yaa 1 ay boşa gitmesin

Tamam canim bakalım inşallah bu ay pozitifleri görürüz gerek.kalmaz herşeyin hayırlısı

Evet şubatın 7 si

Ay canım cümlemiz inşaallah Allah razı olsun adetin 3. Günü tahlillerim çok güzel elhamdulillah. Peki klomen sadece adetliyken mi kullanılıyor mesela şimdi alıp kullansam olmaz mı?

Amin canm cümlemizden Prolaktin değerin kaç canm? Çoğu doktor 30 larda 40 larda olduğu zaman yüksek diyor ama 20 ler de yüksek. Klomen adetin 3. yada 5. gün başlaman gerek canm şuan kullanma. Regl olursan 3. gün yada 5. gün kullan sabah akşam olarak, 5 günde bitiyor zaten. Sonrasında ovu testlerini yap aradaki farkı görceksin inşAllah.

Amin canım beklıyoruz güzel habelrinii

bi piknokdugu 2 günde değerlendirdik . Dün artık yapalım diyemedım
Adım azgına çıkcaktı çünkü
peki bugün bi şansımı denerim

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…