Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bişey soracam kızlar birincisi hergun ilişki sperm kalitesini düşürüyor derler bende iki günde bir yapıyorum o yüzden ikincisi yumurtlama dönemimden sonra göğüslerim hâlâ gergin ara ara adet ağrısı geliyordu karnımın alt tarafına bugün kesildi ama karnımın alt tarafından genitalime ağrımi desem kramp mi desem tam anlayamadım bi kaç kere oldu normal mi takvime göre 7 gün kaldı bata
Bende eşimi her gün yapmaya ikna edemiyorum,hiç değilse yumurtlama vakti her gün olsa ne olacak ki diye az kalsın tartisiyorduk bugün,olmaz kalite dusuyormus:olamaz:boyle de gün aşırı şansım vardır dimi..

Bende eşimi her gün yapmaya ikna edemiyorum,hiç değilse yumurtlama vakti her gün olsa ne olacak ki diye az kalsın tartisiyorduk bugün,olmaz kalite dusuyormus:olamaz:boyle de gün aşırı şansım vardır dimi..

Yumurta bir gün sperm iki gün yaşıyor diye biliyorum bende o yüzden iki günde bir yapıyorum adet olana kadar eşimde bi macun aldi kendine çok etkili sabahtan beri aksami bekliyor adam ise yararsa burdan söylerim sizede

Yumurta bir gün sperm iki gün yaşıyor diye biliyorum bende o yüzden iki günde bir yapıyorum adet olana kadar eşimde bi macun aldi kendine çok etkili sabahtan beri aksami bekliyor adam ise yararsa burdan söylerim sizede
Çok teşekkür ederim :) daha önce hiç gebelik yaşamadım,bu yüzden doğrusu nedir tam bilmiyorum ve çoğunlukla burdan öğreniyorum her şeyi..

Neler yaptın bize de fikir versen :KK70: Bende 10 tane Adem Elma'sı var, arkadaş umreden getirdi bi türlü kıramadım daha. Kırdığımda kullanıcam 1 tanesini, regl sonrası da kalan 9unu :) Regl olmaz da pozitif sonuc görürsem de dağıtabilirim tabiki burdan :dua:
Canım benim aslında bu ay hiç bi şey yapmadım diğer aylara göre sadece burda başka bi topikte bi macun duydum okudum araştırdım onu aldım önce Rabbimin izniyle sonra bu macun vesilesiyle inşallah hamile kalırım iki kutu almıştım hamile kalırsam diğerini burdan birine gönderebilirim

Çok teşekkür ederim :) daha önce hiç gebelik yaşamadım,bu yüzden doğrusu nedir tam bilmiyorum ve çoğunlukla burdan öğreniyorum her şeyi..

Bende öyleyim bir buçuk yıldır evliyim 4 aydır çocuk istiyoruz ama tik yok adet olursam doktora başlıcam artık bu ay içimde bi his var var diye ama belli olmaz

Sağol canım benımmm

14-15 inci günler pikti . 16. Gün çatladı canım ..
geçen ayda 13 te pik oldu 14 te çatlamıştı ..
ben yapmaya erken başladım döngün düzenliyse 10 da başla ..

Amin canım darısı başınaaaa

Evet düzenli döngüm adet bitiminde hemen başlıyodum ben bu ay da 10. gün başlayayım bakalım nasıl görcem. Geçen ay 15. gün görmüştüm bu ay çok karıştı hiçbişe anlamadım.

Ne macunu canm? Istek de artması varsa da isim verebilirsin bizim adamın ihtiyacı var bence :KK70:

Canım benim aslında bu ay hiç bi şey yapmadım diğer aylara göre sadece burda başka bi topikte bi macun duydum okudum araştırdım onu aldım önce Rabbimin izniyle sonra bu macun vesilesiyle inşallah hamile kalırım iki kutu almıştım hamile kalırsam diğerini burdan birine gönderebilirim

Nasıl bi macun canm? Ne gibi etki etki kullanayım bende. Herşeyi deniyorum zaten :KK70:

Bugun annem yazdi ruyamda seni gordum oglun vardi dedi, sonra arkadasim aradi oda beni gormus oglunuz oluyodu dedi. Ikiside bebek dusundugumuzu bilmiyor sizce bu bir isaretmi :halay:

Duydum bikaç kişiden rüyada görülüp de o ay hamile kalan kuzum inşAllah senin için de öyle olmuştur güzel bi sonuç iletirsin. :dua:

Ne macunu canm? Istek de artması varsa da isim verebilirsin bizim adamın ihtiyacı var bence :KK70:

Valla ismini bilmiyorum os yerinden arkadaşı aktara yaptırmış sperm kalitesini yükseltiyormus isteği yukseltiyormus ayıptır söylemesi eşim sabah iki çay kaşığı aldı iki saat boyunca dik durmuş diyor allah'tan üstümde uzun bise vardı ben yarın sorarim icindeki seyleri

X