Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
selam kızlar moralım cok kötü eşimi işten cıkarmışlar kuculmeye gidiyorlarmış eşimle birlikte 4 arkadasını daha cıkardılar bu kış gunu biz ikinci için hayal kurarken rabbim hakkımızda hayırlısını nasıp etsin inşallah

Rabbim en kısa zamanda daha iyi bir kapı açar inşallah canım, çok ani olmuş

Hayırlısı olsun canım ne güzel bi haber, darısı isteyen herkesin başına :) şu an dolu dolu 4 haftalıksın canım

Ah canım ya
Eşin inşallah en yakın sürede yeni bir iş bulur .
Tüh ..
rabbım gümüş kapıyı kapatıp altın kapıyı kparmıs hiç üzülmeyin ..

Hadi ya çok üzüldüm Rabbim çocuğu rizkiyla gönderir derler ama üzülme kuzum çok daha iyi bir iş bulur inşallah

Ah canım çok üzüldüm bu duruma ama dua et bol bol Allahım daha hayırlı kapılar açar hiç merak etme. Belirli sınavlardan geçiyoruz işte

Ben bat 2 gün geçmisti kusunca acaba dedim test yapınca çıkmisti. Ondan sonra 5 ay boyunca felaket bulantı kusma ile mahvolmustum. Ayy inşallah gebeliklerimizde yaşamayız bulantiyi
Senın çok erken gelmiş ya ben ilk zamanlar sadece şişlik yaaşadım onun harici hiçbirleyim yoktu ..

Aminn aminn

Senın çok erken gelmiş ya ben ilk zamanlar sadece şişlik yaaşadım onun harici hiçbirleyim yoktu ..

Aminn aminn
Bu ay hicbir belirtim kalmadı bat a 6 gün kaldı. Gelecek ay izin icin bu ay kadar olmasada yinede uygun . Ovi testleri alayım da hazırlık yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…