Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar :KK54: sabah test yaptım cizgi yoktu bugün ovinin 11. Günü ama bata 7 kaldı. Acaba bati mi baz alacam benim devreler yandi :confused:

kuzum çok uykum geldiydi duramadım......
inşallah hamileyim diyorum sizlereee :))
flo yeni bilgilere göre düzenliyormuş evet... zaten 15i demiyormuyduk biz diğer program ne diyor...
kürtajdan sonra düzensizlikler olabilir çok normal.. oraya bir müdahale yapılmış oluyor...
26-31 arası değişti benim de döngü ama düzenli en nihayetinde... son 3 aydır 28 de geliyor... ortalama döngüme 29 diyor...
Kuzu benım aslında 13 ü diyodu ama ben 15 i demiştim :KK70:
Şimdi yumurtlamayı işaretleyınce oda 15 ine sldı ..
Canım bu flo ne
Adet takvımı canım
:KK200: Hoşgördümm napıyorsunuz bakem?
Napalım kuzu yaa yumurtlama takıp efıyıruz sen napıyısunn .. bebek nasıll gıttın mı dktoras

flo yeni bilgilere göre düzenliyormuş evet... zaten 15i demiyormuyduk biz diğer program ne diyor...
kürtajdan sonra düzensizlikler olabilir çok normal.. oraya bir müdahale yapılmış oluyor...
26-31 arası değişti benim de döngü ama düzenli en nihayetinde... son 3 aydır 28 de geliyor... ortalama döngüme 29 diyor...
Canım bu flo ne
Adet takvımı canım
Napalım kuzu yaa yumurtlama takıp efıyıruz sen napıyısunn .. bebek nasıll gıttın mı dktoras

Canım bu flo ne
Adet takvımı canım

Günaydın herkese ben bu hafta baya baya yatıyorum hiç bir iş yok bol mide kazınması yanması halsizlik sinirlilik.. Eşim diyorki vallahi sen ısrar ettin gün aşırı:))))o da nazımı çekiyor sağolsun da böyle zorlu geçeceğini tahmin etmemiştim hayırlısı olsun katlanacagiz Allahın izniyle.Sizlerden de güzel haberler alma umuduyla..

Günaydın herkese ben bu hafta baya baya yatıyorum hiç bir iş yok bol mide kazınması yanması halsizlik sinirlilik.. Eşim diyorki vallahi sen ısrar ettin gün aşırı:))))o da nazımı çekiyor sağolsun da böyle zorlu geçeceğini tahmin etmemiştim hayırlısı olsun katlanacagiz Allahın izniyle.Sizlerden de güzel haberler alma umuduyla..
ay benim de mide bulantım yok ama sabahları hemen kahvaltı yapmam gerekiyor midem deliniyo sanki

22C7FDDF-00A2-4633-9105-9695BFC039FB.jpeg

Benım ki daha silinmemiş :KK70:

Adet takvımı canım

napim kuzum bnde , doktor arayışı içindeyim . Gittim 1 hafta geriden geliyor dedi ben bu hafta 8. haftamı dolduracak iken doktor bana 6. dedi şaşırdım açıkçası , bir de iç kanamam varmış , kalbini dinletmedi küçük diye vs... Sonra duyum aldım o doktor herkese aynı şeyi söylüyormuş bu kadarı tesadüf olamaz diyorlar. Bakalım bu hfta başka doktora gidicm

X