Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@Yagmurakpiyar16 hayırlı olsun hanileymıssın. Buraya yazmıssındır belki gözümden kaçtı :) genelik testi yaptın mı ? Yaptıysan resim ve beklenen soğum tarihini beklıyorum ??

Benimde ayın 10nunda saf kaşıkla genitalimin tam ortasında bi ağrı var ve adet olacakmışım gibi karın ağrısı ara ara bu ay herkes erken mi adet görecek yinemi gol değil ya

insAllah toplu hamilelik haberleri iletiriz canım regliyi çağırmayalım bence gelmesin bu ay artık bebişler gelsin

insAllah toplu hamilelik haberleri iletiriz canım regliyi çağırmayalım bence gelmesin bu ay artık bebişler gelsin

Evet gerçekten bu ay çok istiyorum bi arkadaşın tahmini 5 ekime geliyormuş bende ne çok istemiştim bu ay olmasını eşimle aynı zamanda doğum günleri olsun diye gerçi dha kirmizilari görene kadar pes etmek yok ben daha önce okumuştum kimisi adete kadar ve sonrası çekiyordu bu ağrıları inşallah bizimde öyledir birbirlerimize hayırlı haberleri veririz

İnşalah kuuzm yaa inşallahh ..
Flo 13 ü diyodu Bana bugun ovu ya pozitif dedim 15 ine attı

Döngümü 30 hesaplıyo kürtajdan sonra 30 günde bire çıktı
kuzum çok uykum geldiydi duramadım......
inşallah hamileyim diyorum sizlereee :))
flo yeni bilgilere göre düzenliyormuş evet... zaten 15i demiyormuyduk biz diğer program ne diyor...
kürtajdan sonra düzensizlikler olabilir çok normal.. oraya bir müdahale yapılmış oluyor...
26-31 arası değişti benim de döngü ama düzenli en nihayetinde... son 3 aydır 28 de geliyor... ortalama döngüme 29 diyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…