Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bilmiyorum ki canım inşaallah öyledir gün aşırı değerlendiriyoruz bazen de hergün
İnşaallah tutar önceden adet günüm geçinde hiç dikkat etmiyordum nede olsa hamile kalamam diye meğer geç yumurtluyorum o yüzden adet olana kadar değerlendirmeye devam artık

Sen ovularada devam et canım ..

Kasıklarımın sol tarafında arada giren sancı oluyo ama anlam veremedim Bat 8 Şubat, ihtimal de vermiyorum zaten ama bu kadar erken adet belirtisi olabilir mi
Ayni batlarimiz:)) bel sirt agrim var:)
Adet olacagimiz zaman da oluyo o agrilar ondan ben gebelik belirtisi sayamiyorum canim.

Sıkıntı mı yaptın acaba test negatif çıkınca? Daha çok erken sakın umutsuzluğa kapılma keşke testinin resmini atsaydın
Bilmem belkide :) aslında gebelikten yana acelem yokta zaman olarak bu ay benim icin çok iyi olacaktı. Gelecek aylar yapmayı düşünmüyorum bile .kismet hayırlısı olsun hepimiz icin:))

Ayni batlarimiz:)) bel sirt agrim var:)
Adet olacagimiz zaman da oluyo o agrilar ondan ben gebelik belirtisi sayamiyorum canim.

Evett senin de 8 :) Bende gebelik ihtimali vermiyorum ama genelde adete yakın en fazla 1 hafta varken olurdu erken başladı galiba. Belki de erken gelir bu ay.

Bilmem belkide :) aslında gebelikten yana acelem yokta zaman olarak bu ay benim icin çok iyi olacaktı. Gelecek aylar yapmayı düşünmüyorum bile .kismet hayırlısı olsun hepimiz icin:))
Aslında gebelik testlerinde çizgi vardı canım bugünkünde çıkmadığına emin misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…