Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ben farketmesem de kimisi yumurtlamadan sonra bu dediklerini yaşıyormuş. ama psikolojik de olabilir. beklemekten başka çare yok. bende aynı senin gibiydim onu farkettim yumurtlama falan bilmeden birkaç ayımız geçti. buraya üye olduktan sonra araştıra araştıra öğrendim herşeyi. ama bu bahsettiklerin yerleşme sancısı olamaz çünkü bu kadar erken yerleşmez. ortalama adete 5-6 gün varken yerleşir

Inşallah beklemek belirsizlik çok kötü bişey mis eşimde sürekli benden mi sebep olmuyor deyip duruyor kendine macun sipariş etmiş onuda söyleip durup üzmek istemiyorum adet olursam subatta doktora gidicem 6 ay 1 yıl olmaması normal diyorlar ama ben bise varsa önceden önlem almak istiyorum bide bişey sorucam bi ay da iki kere yumurtlamak mumkunmu ben adetim bitti bi sancı yasadim vede bildiğin su gibi bir akıntim oldu afedersiniz ama işedim sandım o derce int baktım yumurtlamada olur felan yazıyordu pek anlam veremedim

Doğrudur valla geven aylar bu ayki taktiğin kadar takmamıştım bu ay acaip bir his var iki kere rüya görünce ümitler yeşerdi bi iki kişi daha rüyasında görünce beklemek ten başka çare yok

Olmazsa mutlaka git cnm doktora yumurtlama akintisi yumurta aki olurya uzayan onun gibi iccamasirinida islatiyo zaten internette ovulasyon hesaplama var son adet tarihini yaz yumurtlama gununu veriyo sana adetten sonra ikigunde bir yumurtlamaya kadar calisin biz oyle yaptk ayaklarinida yukari dik altina yastik koy

Doğrudur valla geven aylar bu ayki taktiğin kadar takmamıştım bu ay acaip bir his var iki kere rüya görünce ümitler yeşerdi bi iki kişi daha rüyasında görünce beklemek ten başka çare yok
evet biliyorum o günler hiç geçmez. şafak sayarsın yani o derece. bende daha dün bata gün sayıyodum hangi ara bu kadar büyüdük bilmiyorum :) yani keyfini çıkar zaman gerçekten hızlı geçiyor

evet biliyorum o günler hiç geçmez. şafak sayarsın yani o derece. bende daha dün bata gün sayıyodum hangi ara bu kadar büyüdük bilmiyorum :) yani keyfini çıkar zaman gerçekten hızlı geçiyor

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah bakalım hayırlısı nasibi ne zaman bakalım ne kadar bekletecek beni

Şöyle söyleyim iki aydır iki günde bir ilişkiye girmekten ilişkiden soğudum valla bide calısınca dusuda erteleyemiyorum bekliyorum ama yatakta yarim saat felan takvime yükledim bu ay bakalım ona göre denicem ama adet olayım kesin gidicem baksınlar ne gerekiyorsa hiç bise yoksada için rahat eder en azından nasibi şuan değil derim ama insanı böyle çok etkiliyor yeminle okumaktan araştırmaktan kafam bulandı iyce

Cok arastirip aklini bulandirma cnm doktora git bende polikistigim mesala zor hamile kaldim 2 sene ugrastm tedavi oldum olmadi ama kendiliginden oldu sonunda ama hormonlarim duzene girdigi icin olduguna eminim adetin 3uncu gunu gidip hormon testi yaptir onda hersey cikuyo zaten cnm

Aynen öyle yapacam bende adet sıkıntısı çekmiyorum ama adetlerim cok az geliyor uc gun bile sürmüyor ki benim şüphelendiğim tipler tıkalimidir diye çünkü bende her ay enfeksiyon oluyordu ilişki yasandıkça ileriye itiyormuş sanırsam ağustostan beri şükürler olsun enfeksiyon yaşamadım ama bakalım altıdan ne çıkacak allah sağlıkla kucağına almayı nesip etsin canim

Sagol cnm insallah allah sanada nasip etsin

Evet adet düzensizliğim var
Sende klomen işe yaradı mı canım?
Bende 2-3 ay akışına bırakıcam eğer hamile kalmazsam doktora gidip klomen kullanmak istediğimi söyleyip yumurta takibi yaptırıcam
Bende yaradı ama ben tabi öncesinde bazı süreçler yaşamıştım ama ilk kullanisimda çatlatma iğnesine gerek kalmadan hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı bakalım martta bizde başlarız tekrar insallah düşünmeye bir aksilik olmazsa canım sende geciktirme zaten adetler gecikiyor bizde

Korunma nedenki canm?
Canım ben ameliyat sonrası hemen gebe kaldım sonra dusuk yaptim bide 9 haftalık oldugu için düşük kendime gelmem lazım doktor birşey demeseydi bile biz korunacaktık çünku neden oldugunu öğrenelim öyle istiyoruz 2 haftaya kadar ogreniriz onuda insallah ona gore tedbir alalım çünkü olursa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…