Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım adet düzensizliğin varsa geç yumurtlarsin yada bazı aylar hiç yumurtlamaz pik göremezsin bende öyleydim duzensizlik var klomen le yumurtam oluşuyordu ondan böyle oluyor testlerde
Evet adet düzensizliğim var
Sende klomen işe yaradı mı canım?
Bende 2-3 ay akışına bırakıcam eğer hamile kalmazsam doktora gidip klomen kullanmak istediğimi söyleyip yumurta takibi yaptırıcam

Kızlar predictor erken gebelik testi aldım yarın sabah yapacam inşallah.
Ama yorumlarda okudum kullanissiz yanlış diye yazıyor
Gebelik varsa çıkartıyor bi arkadaşımız onunla öğrenmişti hemde kandaki değeri çok düşüktü.
Ama o teste verdiğin parayla kan tahlili yaptırsaydın için daha rahat ederdi canım inşaallah gebesindir

Anladim kuzum ben de yarın yaptırcam adete 1 hafta

Varken 11di bakalım kaç olcak doktor ultrasonda yerleşmeye başlamış dedi çok heyecanlandım inşallah yavrum benimle kalir
Insallah canim zaten simdi gormek mumkun degil anca 5. Haftada gorursun yavrunu sabah aksam ayetul kursiyi oku Rabbime emanet et yavrunu. Kismet olursa bende cuma gunu gormeye gidicem bu zamanlar gic gecmek bilmiyor

Anladim kuzum ben de yarın yaptırcam adete 1 hafta

Varken 11di bakalım kaç olcak doktor ultrasonda yerleşmeye başlamış dedi çok heyecanlandım inşallah yavrum benimle kalir
Insallah canim zaten simdi gormek mumkun degil anca 5. Haftada gorursun yavrunu sabah aksam ayetul kursiyi oku Rabbime emanet et yavrunu. Kismet olursa bende cuma gunu gormeye gidicem bu zamanlar gic gecmek bilmiyor

Merhaba herkese öncelikle allah herkesin gönlüne göre versin hamişlerede sağlıkla kulaklarını almayı nasip etsin güzel allah'ım biz bekleyenleri de çok fazla bekletmeden nasip etsin bizlerede şimdi biraz uzun olabilir yazacaklarım biraz bu konulara cahilim af buyrun 25 yaşındayım ama kendime çok kızıyorum nasıl bu kadar bilinçsiz olduğuma dair bir buçuk yıllık evliyim ben hiç korunmadım eşim korundu sadece temmuz ve ağustos aylarında yaz kullandım adet sancim çok fazla olduğu için mecburiyetten eylül gibi çocuk için düşündük ekimde başladık ama ben aralığın sonunda belirli zamanlar da çocuğun olduğunu öğrendim yumurtlama zamanları oluyormuş bunu bilmeden rastgele yaptık bu ay yumurtlama dönemini ve öncesini degerlendirdik yazdan sonra adet düzenlerim agostos 22 eylül 20 ekim 19 kasım 19 aralık 14 ocak 10 oldu normalde 30 günde bir adet olurum ama bu ay 28 oldu ben her ihtimale karşı adetten sonra iki günde bir ilişki yaşadım eşimle muhtemelen ayın 22 si ve 24 tam yumurtlama donemimdi ağrılarımdan anladım bunuda şimdi goguslerimde hasaslik başladı iki gündür akıntim vardı ıliskiden beri beyaz iki gün sarımsı şekilde oldu bugün hafifti yoğun olmadı ama bugün çok fazla ağrım vardı karnımın alt tarafi adet olacakmış sanki söküldü sökulecek gibi kasigimda ağrı var adetime 28 güne olursa 10 gün 30 göre olursa 12 gün var yerleşme ağrısı olabilirmi bu ağrım ıliskiden ne kadar sonra görülür yerleşme bilgi verebilirmisiniz

Cnm adetime 10 gun var yazmissin yanlis anlamadiysam bukadar erken kasik agrisi olmazki ben 5 haftaligim daha yeni yeni basladi adet gecmeden anlaman cokzor

Cnm adetime 10 gun var yazmissin yanlis anlamadiysam bukadar erken kasik agrisi olmazki ben 5 haftaligim daha yeni yeni basladi adet gecmeden anlaman cokzor

Evet 10 veya 12 gün tam belli değil işte bilmediğim için bende cevap arıyorum ağrı eşigim çok düşük benim vucudumda olan herşeyi hissediyorum bu ist erken adet ağrısı hiç olmamıştı acaba dedim ama değilmiş heralde

Yani demek istedigim onu suan anlaman zor cnm bence adetinin gecmesini bekle benim 4 gun gecmisti ama ben hic anlamamistm bile adet olucam gibi karin agrim vardi siddetlice bide cok usuyodum elim ayagim dondu resmen cnm goguslerimde bidegisiklik olmadi beyaz akintim oldu gozumde kararma oldu adete 3 dortgun vardi ama bunlar adet gecince oldu cnm oyuzden bekle bakalim inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…