Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
valla bilgileri kaydettim 10 gün kaldı dedi bakalım... bak senin için baktım biraz geliştirilmiş tahminler var düzensiz adet döngüsü olan kadınlar için şiddetle tavsiye edilir diyor..
Bende indireyim o zaman inşaallah faydası olur onda da ovulasyon resimleri atılabiliyor mu?

Hahahah :KK70::KK70: şuan okuyunca bende kendime çok güldüm :KK70:
Benim sorulduğum sorudaki kasıt hani acaba ara sıra ip uçları falan mı veriyor ya da ne bileyim değerlendirilmesi gereken günleri falan mı tahmin ediyor :KK70:

Selam canım ne gibi tahminlerde bulunuyor?
Akıntı durumu vs. gibi bilgileri gün gün giriyorum ben, ona göre ovulasyon ve regl tarihlerini, hamilelik olasılığı yüksek günleri güncelliyor, tarihleri ileri-geri alabiliyor belirtilere göre. Ovulasyon sonuçlarını da giriyorum ben, resim yüklenmiyor aynen, resim yüklenen femometer ama onu beceremedim ben sıkıldım uğraşamadım:KK70:

Silikken gerçekten silik oluyor ama adet sonrası,adete yakın zamanki gibi silik olmuyor bende canım..Tam doğrusu nedir başka kullanmadığım için tam bilmiyorum aslında ama H E H E de bu markayı kullanıyor sanırım.onda gayet net gözüküyor diye ben umutluyum adima :)
Bende net gözüktü canım bakalım bu ay nasıl olcak beklemedeyim ..
bende ovu da başka marka kullanmadım ama gebelik dersen freely marka öneririm .
Kızlar burda çizgi var mı görüyor musunuz
Görüyorum ama beklemiş test demi canım ?

Silikken gerçekten silik oluyor ama adet sonrası,adete yakın zamanki gibi silik olmuyor bende canım..Tam doğrusu nedir başka kullanmadığım için tam bilmiyorum aslında ama H E H E de bu markayı kullanıyor sanırım.onda gayet net gözüküyor diye ben umutluyum adima :)
Bende net gözüktü canım bakalım bu ay nasıl olcak beklemedeyim ..
bende ovu da başka marka kullanmadım ama gebelik dersen freely marka öneririm .
Kızlar burda çizgi var mı görüyor musunuz
Görüyorum ama beklemiş test demi canım ?

Evde olunca bi tane daha yaptım :KK70: :KK70:
Daha pik değil demi :KK70:
Gözleirmde görmiiiiyii
E646CA12-709F-4A28-A4E3-72656C4E6DA9.jpeg

Hahahah :KK70::KK70: şuan okuyunca bende kendime çok güldüm :KK70:
Benim sorulduğum sorudaki kasıt hani acaba ara sıra ip uçları falan mı veriyor ya da ne bileyim değerlendirilmesi gereken günleri falan mı tahmin ediyor :KK70:

Akıntı durumu vs. gibi bilgileri gün gün giriyorum ben, ona göre ovulasyon ve regl tarihlerini, hamilelik olasılığı yüksek günleri güncelliyor, tarihleri ileri-geri alabiliyor belirtilere göre. Ovulasyon sonuçlarını da giriyorum ben, resim yüklenmiyor aynen, resim yüklenen femometer ama onu beceremedim ben sıkıldım uğraşamadım:KK70:
şimdi ben başka hiç bir şey girmiyim bakıyım bu ay deneyim 7sinde gelirse floya devam ederim :)
bu arada 63 gün süren gebelik sürecini giremedim o günler boş duruyor.. tahminlere etkisi olur mu acaba.. ?

Anladım canım teşekkür ederim Hoppa

şimdi ben başka hiç bir şey girmiyim bakıyım bu ay deneyim 7sinde gelirse floya devam ederim :)
bu arada 63 ügn süren gebelik sürecini giremedim o günler boş duruyor.. tahminlere etkisi olur mu acaba.. ?
Onu ben de bilmiyorum ama etkisi olabilir bence getirdiği tahminlerde dediğin gibi

bu arada 63 gün süren gebelik sürecini giremedim o günler boş duruyor.. tahminlere etkisi olur mu acaba.. ?
Bilemiyorum ki canım kullanmadığım için şuan internetim az paketim yenilenince indiricem bende

X