Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar gittim doktora. Bebeğim 6 hafta 4 günlükmüş. Son adet tarihime göre 8. Haftaya girdik. 10 gün sonra tekrar gel dedi. Şu an kalp atışını duyamam dedi. İçime de bi umut doğdu şimdi
Sana hep dediğim gibi biraz zaman lazım, hemen karar vermemek lazım. İyi ki yeni bi doktora gittin en azından sana fikir oldu canım. İnşallah hayırlısıyla kalp atışı da duyulacak

bence kızarmış epey yakın gibi ama durduğunu dikkate alma bence..
Evet doğru diyorsun ama kaç gündür koyu gidiyor bi türlü pik olmadı yaa :110:

Son 3-4 güne ait testlerim bunlar

0059475F-BEA1-469F-B78D-943767A84FE0.jpeg

Kızlar gittim doktora. Bebeğim 6 hafta 4 günlükmüş. Son adet tarihime göre 8. Haftaya girdik. 10 gün sonra tekrar gel dedi. Şu an kalp atışını duyamam dedi. İçime de bi umut doğdu şimdi
Daha kucukmus kalp atışı için.insallah hiçbir sorun yoktur ya.bu haberle bile mutlu oldum,çok şükür canım..10 gün sonra inşallah pıt pıt :KK200:

şimdi bir de flo uygulaması yükledim..onu methettiler, bilgilerimi kaydettim.. o 10 gün kaldı diyor neyse 7 ya da 8i diyoruz o zaman..
sen uygulama kullanıyor muydun?
Hayır bi kaç tane indirdim sildim sonra adet düzenim olmadığı için..
Flo nasıl? Güzelse bende indireyim

Hayır bi kaç tane indirdim sildim sonra adet düzenim olmadığı için..
Flo nasıl? Güzelse bende indireyim
valla bilgileri kaydettim 10 gün kaldı dedi bakalım... bak senin için baktım biraz geliştirilmiş tahminler var düzensiz adet döngüsü olan kadınlar için şiddetle tavsiye edilir diyor..

X