Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlarrr sabah eşim hadi test yap askim dedi yumurtlamadan 8 gün geçti ben de kıramadım yaptım testte o kadar hayalet bir çizgi vardı ki eşim göremedi ama ben gorme k istedim herhalde neyse biraz önce kan verdim onu bekliyorum umudum yok ama Allah büyüktür

akıntı var mı? yavaş yavaş koyulaşır artık
Şaka gibi ama akıntım yok :KK70:
Geçen ay kasıklarım hep ağrımıştı bu aralar şimdi hiçbişey yok .. ama şimdi ovu yaptım . Koyulaşmış heralde yine 13 -14 gibi piki görcem

Kızçeler selam bende bugün ovuya tekrar başlıcam akşama doğru yapıp atarım
Selam kuzumm ya ben sana batı sordum ama ya görmedin ya da sen cevap yazdın ben görmedim :))

Kizlarrr sabah eşim hadi test yap askim dedi yumurtlamadan 8 gün geçti ben de kıramadım yaptım testte o kadar hayalet bir çizgi vardı ki eşim göremedi ama ben gorme k istedim herhalde neyse biraz önce kan verdim onu bekliyorum umudum yok ama Allah büyüktür
Biraz erken kan vermişsin ama inşallah olumlu sonuc alırsın

Ovu testlerim çok şükğr koyulaşmaya başladı:rolleyes:
9B0D7C47-3016-4780-AE54-C5E10722C82A.png

Saatlere aldırış etmeyın genellik 11 ila 18 arası yapıyorum ..
Programa yüklersen saati değiştirmeyi unutuyorum :)

Bakalım normalde yarın pik olup salı günü çatlaması lazım geçen sefer öyle oldu .. amannn olduda noldu kimyasal oldu :KK70:
Bende şu karşılaştırmaları bırakamıyorum :)
Çok haklısın,eğer hepten düzenli bir reglin varsa seni sasirtmayip yarın yine pik olur:)
Karşılaştırmalar ahh :olamaz:
Kimyasal konusunda bir şey diyemiyorum canım ya,maşallah diyorum ama.Ne güzel tutuyor,bende o bile meçhul şuan,bir tutturamadıgimiz için..İnşallah sağlıklı gebeliginde yakındır..:KK200:

Canım inşallah guzel sonuç alırsın. Ben test yaptım cikmadi. Sonuç çıkmazsa bile üzülme daha erken yaptık testi

Insallah vardir canim idrarda cikmasi icin daha erken zaten

Kızlar Allah bekleyen herkese versin tüm kalbimle dua ediyorum şu an yaptığım ozel bir şey yoktu 5 ay önce kurtaj oldum bebeğimin kalbi durmuştu her ay denedik olmadi bu ay eşimle günde 3 kere ilişkiye girdik ama onun yüzünden 19 ocakta yumurtladım 17 18 19 20 günde 2 3 ilişki oldu düşünün yani şu an sadece gogsum ağrıyor ve sık sık tuvalete gidiyorum

X