Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
4 haftalık galiba o zaman yeni mi geçti adetin

Çok şükür düzenlidir adetlerim benim canım adet biter genelde 3. Gün şeffaf akıntım 7. Günlerde falan da agrım olur ordan anlarım yumurtlamışım
eee tamam o zaman.. maşallah
döngün kısa o zaman işte o arayı değerlendir sen, yeterli olur... ben azmettim gebe kalmayan kalmayacak

Ay ev işi daha zor ki, ben şimdi iştem çıkmayı planlıyorum evin işine nasıl yerişeceğim diye düşünüyorum
Ya gerçekten yetişmiyor yalnız hergün yapacak iş var mutlaka o mutfak hele hiç bitmiyor bide eşim naptın bugün diyor ona göre hepsi çok kolay basit şeyler kendi yapmadığı için

eee tamam o zaman.. maşallah
döngün kısa o zaman işte o arayı değerlendir sen, yeterli olur... ben azmettim gebe kalmayan kalmayacak
Ahahahhahaha bak ben kalırsam diycem o zaman kalmayacak diye şuan o kadar uzak ki tersine de hep o yumurtlama zamanı bişey çıkıyor bu ay şohben bozuldu önümüzdeki aya Allah Kerim

Ahahahhahaha bak ben kalırsam diycem o zaman kalmayacak diye şuan o kadar uzak ki tersine de hep o yumurtlama zamanı bişey çıkıyor bu ay şohben bozuldu önümüzdeki aya Allah Kerim
Ben de öyleydim de bu ay bu bu ay şu artık saldım, baktım ki engeller hiç bitmeyecek, yaş oldu yolun yarısı, elde var bir adet kedi

Hastanenin sitesinden bak sonuca dikkat et kendine bitki çayı falan içme uzanma çok zorlama
Canim saglik o caginda yaptirdim e nabizdan bbakiyorum ama daha gozukmuyor. Uzanmak sakincali mi? Ben Allaha emanet ettim insallah Rabbim korur tabi dikkat ediyorum Allah bin defa razi olsun annem bana hicbirsey yaptirmiyor o bana cok iyu bakar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…