Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım benım geçen ay kimyasal oldu ..
çift çizgi gördüm battan 5 gün önce :110:
Bata kadar çizgi koyulşaması sonrada regl geldi :110:
Ay o daha da kötü canım ya insanı çok üzen bi durum :KK43: ama sağlık olsun, demek ki rahatlıkla hamile kalıyosun, artık bu ay sağlıklı bebiş gelir inşallah canım

Ay o daha da kötü canım ya insanı çok üzen bi durum :KK43: ama sağlık olsun, demek ki rahatlıkla hamile kalıyosun, artık bu ay sağlıklı bebiş gelir inşallah canım
Ama burdaki herkes bilir hiç ümitlenmedim .
Herkes takvım yap dedi onu yap bunu yap dedi .
Yok dediö çünkü içimden bi ses olmadı dedi ..
bide birkez hamile kalınca belirtileri biliyosun ..
bu değişti ..

Ama burdaki herkes bilir hiç ümitlenmedim .
Herkes takvım yap dedi onu yap bunu yap dedi .
Yok dediö çünkü içimden bi ses olmadı dedi ..
bide birkez hamile kalınca belirtileri biliyosun ..
bu değişti ..
Aynen öyle. Ben de mesela hep sonlanan gebeliğimde yaşadığım belirtileri arıyorum kendimde. Her ay test yapıyorum ama olmadığını bile bile yapıyodum resmen. Anlayabiliyo insan canım. Neyse inşallah pozitifleri görücez ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alıcaz tatlım :dua:

yanii adetlerin düzenli 2 çıkmış rüya görmüşsün...

Yani diyorsun ki 2 cıkmiş ruyanda gördün var :KK70:

beta durup dururken neden 2 çıktı ki? evde bi daha test yapsana kız nasıl duruyosun :KK70:

Töbe est . Dr Kaç gün geçiktin dedi bende 3 gün dedim negatif akciğer filmi çektirebilirsin dedi hatta teyzemde ama 2 çıkmiş dedi durdu Dr. 5 e kadar normal kadın hormonu dedi 5 üzeri gebe bile diyemiyoruz dedi

hayır nasıl duruyorsun diyene bak :KK70:
Sanırım kendısı de yok diye durdu :KK70:
o da doğru ama pko vs oldugu icin olabilir. adetleri düzenli birinin hep 0 çıkar yani doğal olarak.
Allah Allah :confused:
Sehri321 Sehri321 burda bir arkadaşım adeti geciktikten 2 gün sonra kan testinde 2 çıkmıştı değeri. ben umutlanmıştım ama o da adetini beklemişti. olmayınca evde test yaptı ki hamile :) olabilir yani durup dururken yükselmez belki geç yumurtladın
Şimdi panik oldum işte :KK70::-)
Belki 2 kere yımırtladı :halay:
Yok daha neler ne güldüm okurken allahım da sizleri güldürsün İnşallah :dua::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Yani diyorsun ki 2 cıkmiş ruyanda gördün var :KK70:

Töbe est . Dr Kaç gün geçiktin dedi bende 3 gün dedim negatif akciğer filmi çektirebilirsin dedi hatta teyzemde ama 2 çıkmiş dedi durdu Dr. 5 e kadar normal kadın hormonu dedi 5 üzeri gebe bile diyemiyoruz dedi

Sanırım kendısı de yok diye durdu :KK70:

Şimdi panik oldum işte :KK70::-)

Yok daha neler ne güldüm okurken allahım da sizleri güldürsün İnşallah :dua::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
olabilir tabi ki diyorum tabi boş yere umut vermek istemem ama üçü de mevcut sende... :)

morcivertkedi morcivertkedi keseyi görmeye de gitmedi... bir randevu aldı 15ine maşallah kese bebek kalp atışı gördü geldi :)

olabilir tabi ki diyorum tabi boş yere umut vermem ama üçü de mevcut sende... :)

morcivertkedi morcivertkedi keseyi görmeye de gitmedi... bir randevu aldı 15ine maşallah kese bebek kalp atışı gördü geldi :)
Maşşallahh arkadaşımıza akıllı kız işte hepsini paket halınde heyecanını birden yaşamiş Rabbim sağlıkla kavuştursun morcivertkedi morcivertkedi :KK200::dua:
Bir boşluktayım benim derdim gelişinde şu adet yeni aya bakalım :halay:

Aynen öyle. Ben de mesela hep sonlanan gebeliğimde yaşadığım belirtileri arıyorum kendimde. Her ay test yapıyorum ama olmadığını bile bile yapıyodum resmen. Anlayabiliyo insan canım. Neyse inşallah pozitifleri görücez ve sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alıcaz tatlım :dua:
Alıcazz tabii kii :)

morcivertkedi morcivertkedi dün can09e can09e fitili ateşledi :rolleyes:

X