Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoş bulduum :) eveet ben de hatırlıyorum seni tabi ki canım :KK36: çook teşekkür ederim Allah razı olsun, dualarını eksik etme canım. İnşallah bana da belki uğurlu gelir diye buraya da adımımı atayım dedim :) sen nasılsın, bebişin büyümüştür maşallah ya
iyiyim çok şükür hala hamile gibi hissetmemeye devam :KK70:
büyüdü teyzesi gecen hafta kalp atışlarını duyduk cok sükür darısı sizlere:KK200:

İnsan etkisinde kalıyor dimi oğluma hamileyken de erkek bebekle rüyamda müjdelendirilmiştim bir kaç bilezik hediye edilmişti bana ve ben o zaman da kız da kız diye tutturmuştum

Döngüme gelirsek Döngüme çok iyiydi tam zamanında yumurtluyordum pazartesi günü akciğer filmi cekilecek diye test yaptık beta 2 cıktı ama hala ne gelen var ne bir adet belirtisi canım
beta durup dururken neden 2 çıktı ki? evde bi daha test yapsana kız nasıl duruyosun :KK70:

Hoş bulduum :) eveet ben de hatırlıyorum seni tabi ki canım :KK36: çook teşekkür ederim Allah razı olsun, dualarını eksik etme canım. İnşallah bana da belki uğurlu gelir diye buraya da adımımı atayım dedim :) sen nasılsın, bebişin büyümüştür maşallah ya
Hoşgeldin canım, diğer topikten ben de okuyordum yazılarını, sevindim seni gördüğüme, sonra konuşmuştuk sıkıntılarımız da benzer biraz, inşallah uğurlu gelir burası:KK200:

iyiyim çok şükür hala hamile gibi hissetmemeye devam :KK70:
büyüdü teyzesi gecen hafta kalp atışlarını duyduk cok sükür darısı sizlere:KK200:
Ay maşallah size, yerim onun kalbini :KK200: olsun bi çok hamile bulantıdan falan şikayetçi canım belki senin böyle rahat geçicektir hep ne güzel. İnşallah darısı tüm isteyenlere ve bana :dua:

Hoşgeldin canım, diğer topikten ben de okuyordum yazılarını, sevindim seni gördüğüme, sonra konuşmuştuk sıkıntılarımız da benzer biraz, inşallah uğurlu gelir burası:KK200:
Biliyorum canım bilmem mi seni, hoş bulduum :KK200: evet daha önce de konuşmuştuk benzer sorunlar vardı canım. Allahım bize de artık güzel sonuçlar almayı nasip etsin inşallah :dua:

4 çıkanıda gördük :KK45:
o da doğru ama pko vs oldugu icin olabilir. adetleri düzenli birinin hep 0 çıkar yani doğal olarak.
@Sehriayaz58 burda bir arkadaşım adeti geciktikten 2 gün sonra kan testinde 2 çıkmıştı değeri. ben umutlanmıştım ama o da adetini beklemişti. olmayınca evde test yaptı ki hamile :) olabilir yani durup dururken yükselmez belki geç yumurtladın

o da doğru ama pko vs oldugu icin olabilir. adetleri düzenli birinin hep 0 çıkar yani doğal olarak.
@Sehriayaz58 burda bir arkadaşım adeti geciktikten 2 gün sonra kan testinde 2 çıkmıştı değeri. ben umutlanmıştım ama o da adetini beklemişti. olmayınca evde test yaptı ki hamile :) olabilir yani durup dururken yükselmez belki geç yumurtladın
Belki 2 kere yımırtladı :halay:

X