Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
iyiyim çok şükür hala hamile gibi hissetmemeye devam
büyüdü teyzesi gecen hafta kalp atışlarını duyduk cok sükür darısı sizlere

beta durup dururken neden 2 çıktı ki? evde bi daha test yapsana kız nasıl duruyosun

Hoşgeldin canım, diğer topikten ben de okuyordum yazılarını, sevindim seni gördüğüme, sonra konuşmuştuk sıkıntılarımız da benzer biraz, inşallah uğurlu gelir burası

iyiyim çok şükür hala hamile gibi hissetmemeye devam
büyüdü teyzesi gecen hafta kalp atışlarını duyduk cok sükür darısı sizlere
Ay maşallah size, yerim onun kalbini olsun bi çok hamile bulantıdan falan şikayetçi canım belki senin böyle rahat geçicektir hep ne güzel. İnşallah darısı tüm isteyenlere ve bana

Hoşgeldin canım, diğer topikten ben de okuyordum yazılarını, sevindim seni gördüğüme, sonra konuşmuştuk sıkıntılarımız da benzer biraz, inşallah uğurlu gelir burası
Biliyorum canım bilmem mi seni, hoş bulduum evet daha önce de konuşmuştuk benzer sorunlar vardı canım. Allahım bize de artık güzel sonuçlar almayı nasip etsin inşallah

4 çıkanıda gördük
o da doğru ama pko vs oldugu icin olabilir. adetleri düzenli birinin hep 0 çıkar yani doğal olarak.
@Sehriayaz58 burda bir arkadaşım adeti geciktikten 2 gün sonra kan testinde 2 çıkmıştı değeri. ben umutlanmıştım ama o da adetini beklemişti. olmayınca evde test yaptı ki hamile :) olabilir yani durup dururken yükselmez belki geç yumurtladın

Belki 2 kere yımırtladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…