Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla o değeri 9 çıkan canavar haftaya 7 aylık olacak teyzesii kocaman oldu benim kızım ya kurban olurum sağlıkla gelsin miniğimiz inşallahhh kese için ne zaman gideceksin doktora?

Valla o değeri 9 çıkan canavar haftaya 7 aylık olacak teyzesii kocaman oldu benim kızım ya kurban olurum sağlıkla gelsin miniğimiz inşallahhh kese için ne zaman gideceksin doktora?

Oyy kurban olurumm maşallah kocaman olmuş yaa zaman ne hızlı geçiyor
En son pazar gittim bi hafta sonra gel dedi bende şimdi randevu almaya çalışıyırum senin önerin varmı canım aynı yerde oturuyoduk en son

Şuan 5.hafta içindesin muhtemelen görünür kız beta hesabı yapsana en son kaçtı aradan kaç gün geçti of ya çok özledim bugünleri

Canım ilk cuma verdim 183 çıktı
Sonra pazar verdim 575 çıktı
Aradan 3 gün geçmiş acaba kaç oldu ki hiç bi bilgim yok her sayfada farklı bişey yazoyor

Canım ilk cuma verdim 183 çıktı
Sonra pazar verdim 575 çıktı
Aradan 3 gün geçmiş acaba kaç oldu ki hiç bi bilgim yok her sayfada farklı bişey yazoyor
Artış çok iyi kız ikiz olmasın şimdi en az iki katına çıkmasından gidersek
Pazar 575
Salı 1150
Perşembe 2300
Cumartesi 4600
Pazartesi 9200 olur kese görünür

Artış çok iyi kız ikiz olmasın şimdi en az iki katına çıkmasından gidersek
Pazar 575
Salı 1150
Perşembe 2300
Cumartesi 4600
Pazartesi 9200 olur kese görünür ❤

Ayy hiç sorma bi ikiz muhabbeti dönüyor zaten hayırlara vesile dedem de duyar duymaz ikiz diye dua etmiş

İnşallah pazartesiye alayım randevu o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…