Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gozun aydin cnmm
Sağol canım teşekkür ederim 😊 Kizlar buradakiler daha tecrübeli ben keseyi gördüm ama 6+0 da ne yolk kesesi nede bebek yok dedi doktor biraz moralim bozuldu sizler bebeğinizi ne zaman gördünüz

• Beğen
Reactions: H E
Sağol canım teşekkür ederim 😊 Kizlar buradakiler daha tecrübeli ben keseyi gördüm ama 6+0 da ne yolk kesesi nede bebek yok dedi doktor biraz moralim bozuldu sizler bebeğinizi ne zaman gördünüz
Alttan baktimi cnm benimde karından gozukmuyo o haftalarda

Alttan baktimi cnm benimde karından gozukmuyo o haftalarda
Benimde oncekinde karından gözükmüyor dedi doktor 7. Hafta da görülmüştü anca ve vajinal ama şuan vajinal da baktı goremdi 6+0 da erken de olabilir diyorum ama boş gebelikten de korkuyorum 😔

Benimde oncekinde karından gözükmüyor dedi doktor 7. Hafta da görülmüştü anca ve vajinal ama şuan vajinal da baktı goremdi 6+0 da erken de olabilir diyorum ama boş gebelikten de korkuyorum 😔
Inş değildir rabbim korktuguna ugratmasin cnm ins

Maria26 Maria26 nasılsın ?ne kadar kaldı doğuma?
Canım çok teşekkür ederim yazamadım giremedim son hazırlıklar telaşlar bitmiyor malum evde birde küçük abimiz olunca hiç fırsat yok :)
37 hafta dayım bebek 1 2 haftadır çok aşağıda kanala girmiş gibi hatta diyo Dr, ama çok şükür sıkıntı yok 2 hafta önde gitmeye devam ettiği için beni de zorladığı için 38 de alacak sezeryanla.

20.01.2020 de saat 9. 30 inşallah kavuşacağız Rana mıza 🙏

Canım çok teşekkür ederim yazamadım giremedim son hazırlıklar telaşlar bitmiyor malum evde birde küçük abimiz olunca hiç fırsat yok :)
37 hafta dayım bebek 1 2 haftadır çok aşağıda kanala girmiş gibi hatta diyo Dr, ama çok şükür sıkıntı yok 2 hafta önde gitmeye devam ettiği için beni de zorladığı için 38 de alacak sezeryanla.

Masallah yaaa sende mutlu sona ulastin çok sukur saglikla al ins minik prensesini annesi kucagina💜💜💜

Ay az kalmış ne güzel
Sağlıkla gelsin guzel Rana :)

Kızlar beni hatirlayanlar var mı bilmiyorum ama aylarca beraber ovulasyon testi takibi yaptık nasip olmadi en son tüp bebeğe başlayacağım demiştim ve bu ay yaptirdik ve ilk yazmak istediğim topiklerden birisi burası🤗 pazar kan verecektim bugün dayanamayıp idrar testi yaptım ve ilk idrar bile değil 🙈🤲❤çok şükür 🤲
Kızzzzz ne görüyorummmmm ♥️♥️♥️

Kuzum benım 6*2 de kalp atışı alındı ama her cihaz bir değil . Her bebekte bşr değil moraini bozma sakın , hayırlı haberlerini beklıyorım

Kızzzzz ne görüyorummmmm ♥️♥️♥️
Canım yaaa❤️❤️❤️ rahat rahat sevinemedim bile önceki yaşadıklarıminin korkusundan😔 ve her kanda değerlerde ki anormalligi farkettim ama çok göze batmiyordu ve beklemekten başka çarem yok şuan cuma günü kontrol de atan minik bir kalp görürsem işte mucizem o zaman benimle olacak🤲🤗❤️

gebeler, analar burası çok sessizleşti😍 hadiii özlestik🥰
can09e can09e nasılsın canım? nasıl gidiyor?
Selam canım

İyidir uğraşıyoruz.. bebişmde iyi şükür cuma günü çalışamaz raporumu aldım. 37. Haftada almayı planlıyor daha önce gelmezse dedi:)
Sezaryen yerin incelmiş dedi.
Şekere dikkat et dedi.

Sen nasılsın kuzu nasıl?

Selam canım

İyidir uğraşıyoruz.. bebişmde iyi şükür cuma günü çalışamaz raporumu aldım. 37. Haftada almayı planlıyor daha önce gelmezse dedi:)
Sezaryen yerin incelmiş dedi.
Şekere dikkat et dedi.

Sen nasılsın kuzu nasıl?
ay erken değil mi🙈 durabildiği kadar dursun yahu, ne bu acele?😂
iyiyiz çok şükür canım bizde, bi tane cadıyla ugrasıp duruyorum. atakları bitmiyorduu😂

X