Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallahh çok gÜel sonuç

Canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallahh çok gÜel sonuç
Allah razı olsun canım beta HCG değerim de 177.7 çıktı çok şükür salı günü tekrar kan vereceğim sonra kese ve kalp atışını da duyarsan biraz rahatlarim

Hatırlıyorum ay çok sevindim hafi gözün aydın inşallah sağlıcakla devam eder ❤ ve yeni hamilelere artık duam bulantıların olmaz inşallah

Merhaba kızlar :) adetim 1 gün gecikti üstteki gebelik alttaki ovulasyon testi. Adet günümde ovü bu kadar belirgin çıkması ne demek acaba bilen var mı? Ya da test mi bozuk sat 26 kasım, bat 22 aralık :)

Bilniyorum ki ilk defa oldu hamilelegim başladığından beri bakayım bida gelirse olmadı acile gideyim inşallah kotu bişey yoktur ya
Telaşlanma sakın, yerleşme kanamasıdır o kuzum. Yine de devam ederse görünürsün doktora, benim doktorum kanama parlak kırmızı olmadıkça korkma demişti

Telaşlanma sakın, yerleşme kanamasıdır o kuzum. Yine de devam ederse görünürsün doktora, benim doktorum kanama parlak kırmızı olmadıkça korkma demişti

Içimde hiç kötü bişey oluşmadı normaldir diye düşünüyorum inşallah çok saol cnm bakayım bida olursa gidicem hemen hafif ağrım var oda sürekli kusmaktan diye düşünüyorum da hayırlısı allah'tan artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…