Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar beni hatirlayanlar var mı bilmiyorum ama aylarca beraber ovulasyon testi takibi yaptık nasip olmadi en son tüp bebeğe başlayacağım demiştim ve bu ay yaptirdik ve ilk yazmak istediğim topiklerden birisi burası🤗 pazar kan verecektim bugün dayanamayıp idrar testi yaptım ve ilk idrar bile değil 🙈🤲❤çok şükür 🤲
Gözün aydın sağlıcakla kucağına alırsın inşallah 🙏

Kızlar beni hatirlayanlar var mı bilmiyorum ama aylarca beraber ovulasyon testi takibi yaptık nasip olmadi en son tüp bebeğe başlayacağım demiştim ve bu ay yaptirdik ve ilk yazmak istediğim topiklerden birisi burası🤗 pazar kan verecektim bugün dayanamayıp idrar testi yaptım ve ilk idrar bile değil 🙈🤲❤çok şükür 🤲
Allah razı olsun canım 🤲❤ beta HCG değerim de 177.7 çıktı çok şükür salı günü tekrar kan vereceğim sonra kese ve kalp atışını da duyarsan biraz rahatlarim🤗
yaaa çok sevindim Rabb'im tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın insAllah 🤲🤗 başlarda biraz zaman zor geçiyor ama insAllah sağlıkla görür duyarsınız 😉
Merhaba kızlar :) adetim 1 gün gecikti üstteki gebelik alttaki ovulasyon testi. Adet günümde ovü bu kadar belirgin çıkması ne demek acaba bilen var mı? Ya da test mi bozuk 🤔 sat 26 kasım, bat 22 aralık :)Eki Görüntüle 2567996
🤔 normalde ovu daha koyu olduğunda gebelikten şüphelenip diyorlar ama bende t c den koyu olmadı bence bekle yarın ki ovu da böyle çıkarsa bı daha gebelik yap tavsiyem ben iki gün böyle çıkan ovudan sonra HCG yaptım çok silik çıkmıştı
Kızlar lavobaya gittim çamur gibi.leke geldi baya normal mi 😐
Normaldir canım insAllah tedirgin olma dinlen içerde beklemiş kandır muhtemelen yine olursa bı Dr git ama bence ihmal etme

Zeybltaslan Zeybltaslan nasılsın?merak ettim seni
İnşallah devami gelmemiştir ..

Dünü hastanede geçirdim çok bulantılarım.oldu dudaklarim felan çok kurudu doktor dört tane serum taktı progestan iğne yaptı halini verdi 15 gün kullan önlem amaçlı dedi bugünde tahlil yapacak büyük ihtimalle vücutta enfeksiyon var dedi bukadar kusmam normal değil dedi mecbur antibiyotik başlıcaz dedi duruma göre bakalım bi saate giderim hastaneye ne çıkcak sonuçlar

Seninde kesinleşmiş kızın olacağı maşallah ❤sağlıcakla gelsin

Dünü hastanede geçirdim çok bulantılarım.oldu dudaklarim felan çok kurudu doktor dört tane serum taktı progestan iğne yaptı halini verdi 15 gün kullan önlem amaçlı dedi bugünde tahlil yapacak büyük ihtimalle vücutta enfeksiyon var dedi bukadar kusmam normal değil dedi mecbur antibiyotik başlıcaz dedi duruma göre bakalım bi saate giderim hastaneye ne çıkcak sonuçlar

Seninde kesinleşmiş kızın olacağı maşallah ❤sağlıcakla gelsin
Ya çok üzüldüm kuzum ya bı an önce toparla minigimize dikkat et 😘

Ya çok üzüldüm kuzum ya bı an önce toparla minigimize dikkat et 😘

Triodlarim bozulmuş çok yükselmiş ama ilaç başlaamıyorlar 12.Haftam dolana kadar doktor efor sarfetcek hiç bise yapma dedi dahada yükselecek dedi antibiyotik başladılar bakalım hayırlısıyla şu 12. Haftaya bi gelsekte

X