Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Screenshot_2019-12-18-08-52-55.png
kizlar dünkü sonucum

Ben de görmeyince endiselendim dün
Ama testleri görünce rahatladım ☺
Senin nasıl gidiyor?yolunda değil mi herşey

Ah ah kötüyüm ben ya bebek iyi allaha şükür ama ben fenalardayim kusmaktan bıkmış durumdayım rapor aldım iş yeri için annemde kalıyorum nasıl geçecek günler bilmiyorum insanlar nasıl dayanıyor anlamıyorum 😐😐

Ah ah kötüyüm ben ya bebek iyi allaha şükür ama ben fenalardayim kusmaktan bıkmış durumdayım rapor aldım iş yeri için annemde kalıyorum nasıl geçecek günler bilmiyorum insanlar nasıl dayanıyor anlamıyorum 😐😐
İnşallah azalircanim 3.aydan sonra :KK43:ben çok yaşamadım .belli saatler de yaşıyordum ama gerçekten zor .ilaç verir belki doktorun bir Danış bakalım ☺️

Bian önce geçer ins cnm o donemler zor oluyo gercekten

Geçer geçer kuzum inşallah 11 12 haftada azalıp bitecek 🙏🙏

İnşallah azalircanim 3.aydan sonra :KK43:ben çok yaşamadım .belli saatler de yaşıyordum ama gerçekten zor .ilaç verir belki doktorun bir Danış bakalım ☺

Verdi vermez olurmu serum verdi 1000cc lik onu yediğim halde kaç defa kustum ilaç ise yaramadı diye değiştirdi zoran verdi en ağırı bu dedi ama oda ise yaramadı günde 4 5 defa kesin kusuyorum artık bedenen alınmaktan başka çarem yok ama çok zorlanıyorum annemde olmak iyi oldu en azindan biseyler hazırlıyor evde hiç bise yiyemiyorum bir an önce geçsin diye dua ediyorum ne güzel valla sizin gibi şanslı analardan olmak isterdim 😊😂 seninki de maşallah ne çabuk büyüdü ya

Bi heves yaptım sonra sivilceleeim çıktı korktum kaldirdim😊😊 heves korku hepsi aynı anda yasiyorum inan cnm yaa

Aynen bende de ilk haftalarda oldu değerini gördükten sonra hicnkorkum olmadı bi acaba bosmudur kese diye tedirgin oldum şimdi hiç bebeği bile düşünemez durumdayım zaten iyi olsunda bir an önce bitsin şu durum diye dua ediyorum

Eki Görüntüle 2566064 kizlar mrb adete 1 kaldı t baya koyu cikti😍

Canım gözünaydın maşaAllah çok güzel haberler bunlarr
Kızlar çok şükür sağ sağlim civcivimi kucağıma aldım tam geçen hafta Bugün 😊 allah herkese nasip etsin sağlıcakla kucağınıza alın 😘😘

Amin cnm Gözünüz aydın olsun. Hayırlı uzun ömürlü olsun. Rabbim sağlıcakla büyütmeyi nasip eylesin.Sizlere ve vatanına hayırlı evlat olsun inşaAllah. Tam olarak kaçıncı haftanda doğum yapmış oldunmu ani bir doğummuydu erken gibi sanki. Benimde erken doğum riskim var oyüzden soruyorum cnm

Verdi vermez olurmu serum verdi 1000cc lik onu yediğim halde kaç defa kustum ilaç ise yaramadı diye değiştirdi zoran verdi en ağırı bu dedi ama oda ise yaramadı günde 4 5 defa kesin kusuyorum artık bedenen alınmaktan başka çarem yok ama çok zorlanıyorum annemde olmak iyi oldu en azindan biseyler hazırlıyor evde hiç bise yiyemiyorum bir an önce geçsin diye dua ediyorum ne güzel valla sizin gibi şanslı analardan olmak isterdim 😊😂 seninki de maşallah ne çabuk büyüdü ya
Valla ya büyüyorlar anlamadan
Seninki de öyle olacak
Daha dün gibi silik çizgi testimi atmıştım bata 3 kala 🙈ilk zamanlar geçmiyor gibi zaman ama sonra daha hızlı geçiyor sanki 🤖

X