Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Amin cok saol canim inşallah ❤
Allah 'ta seni bi avazdami kurtarsa deyim normal doğumdan vazgeçmedin Heralde neyse nasıl doğacağı değil sağlıcakla kucağına al inşallah böceğini

ama 3 4 ay da yiyemedik yauu... benim de iştah açık.. inşallah şeker de çıkmaz da normal tempoda gideriz..
geçen takvimde 27haftalarda falan artık dr 2 haftada bir görmeli yazıyordu sanki..
Benım doktor 37 ye kadar ayda 1 gördü . 37 den sonra haftada 1 çağırdı .

Tabi ki sağlıklı oluxak baksana maşlah annecim ben geldim diyor .
maşallah kuzuma çok şükür yaa sende hamile kaldın.
Darısı dvtb nin başına inşallah ♥

Evet ya şükürler olsun yine geldi mucizem ❤ inşallah oda kalacak inanıyorum artık yazmaz oldu buralara instagramdada pek aktif değil

Reactions: H E
Ya benim sabahtan beri ara ara gelip giden regl sancı var yani gaz sancısı gibi de hissediyorum. Arada geçiyor gaz sancısı ayaklarımı falan üşüttüm diyorum ama 1 saattir hiç geçmiyo sanki hafif hafif var..
Ya gaz sancısı mı regl gibi mi ayırt edemiyorum. Yarına kadar bekliyim diyorum geçmezse Dr a haber veriyim dimi? Bu kasılmalar dan sıkıldım zaten oğlanda yaşamadığım şeyler olduğu için anlamıyorum hiç.
Oğlan çok yordu Bi kaç gündür üstüme atıyo karnıma atlıyo ittiriyo anlamıyor işte..
Yorgunluk stres gaz sancısı da olabilir ama bilmiyorum hiç.
Geçmiyo uzanıp dinlenmeye de vakit yok zAten anca şimdi uzandım biraz
Neyse yarına kadar geçmezse Bi görüşeyim Dr la

Benım doktor 37 ye kadar ayda 1 gördü . 37 den sonra haftada 1 çağırdı .
Aa 2 haftada bir çağırmadı o zamann.. başları sonları hatırlıyorum 36 dan sonra haftada görmüştü.. başlarda da 1 2 hafta olmuştu..
Hayırlısı bakalım kuzum..

Siz nasılsınız alıştınız mıı bebitonla.. sen de bana duru kuşu atmadıınn

Cnm bu tarz ağrıları ihmal etme druna muhakkak sor

Dikkat et abla biraz daha bekle uzarsa bi acile git olmazsa kızını görmüş olursun hem için rahatlar

Yorulmuşsundur kuzum bi takip et bakalım düzensiz olması lazım.. benim de bir gergin bir kasılıyo sorma.. yatıp dinlenmek lazım...
Devam ederse bildir dr.a.

Cnm bu tarz ağrıları ihmal etme druna muhakkak sor
Çok çok rahatsız ederse ilerlerse zaten gideriz hastaneye canım. Hafif şu an regl sancısı gibi ama gaz sancıısna da benziyor işte bilmiyorum. Fitili bıraktıemıştı yatmadan fitil de kullanıyim tane daha magnezyum içiyim bakıyim..

Dikkat et abla biraz daha bekle uzarsa bi acile git olmazsa kızını görmüş olursun hem için rahatlar
Ya kız çok hareketli onda sıkıntı yok da ben sabah ayaklarımı karnımı çok üşüttüğümü düşündüm. Kalkar kalkmaz çorapsız falan tişörtle hava soğuktu çamaşır astım çok üşüdüm ilk kez ondan sonra dır işte bütün gün sancı oldu ara ara dinlenince geçti şimdi oğlan uyumayası tuttu uyasaydı dinlenicektim..

Hey allahım sipaya bak hele babaya at biraz ilgilensin ne ettin gi bu havada kuru soğuklar var oyle çamaşırmi asılır aman dikkat et hasta olma mide sicak şu torban varsa ayaklarına koy gazsa bile rahatlatır seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…