Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hey allahım sipaya bak hele babaya at biraz ilgilensin ne ettin gi bu havada kuru soğuklar var oyle çamaşırmi asılır aman dikkat et hasta olma mide sicak şu torban varsa ayaklarına koy gazsa bile rahatlatır seni
Bide karnabahar falan da yedim ya yani ben gaza bağlıyorum ama geçmezse sonumuz hastane olur artık.. Sıcak basıyo yanmalar oluyo işte sorma canım. Öyle acele hadi dedim adayım 2 dk ama üşüttüm orda ayaklardan..
Babası deniyo şu an uyumayı, her zaman 9 da yatan çocuk yatmayası tuttu bugün işte 2 3 gündür çok yordu hem ge ce hem gündüz..

Ya benim sabahtan beri ara ara gelip giden regl sancı var yani gaz sancısı gibi de hissediyorum. Arada geçiyor gaz sancısı ayaklarımı falan üşüttüm diyorum ama 1 saattir hiç geçmiyo sanki hafif hafif var..
Ya gaz sancısı mı regl gibi mi ayırt edemiyorum. Yarına kadar bekliyim diyorum geçmezse Dr a haber veriyim dimi? Bu kasılmalar dan sıkıldım zaten oğlanda yaşamadığım şeyler olduğu için anlamıyorum hiç.
Oğlan çok yordu Bi kaç gündür üstüme atıyo karnıma atlıyo ittiriyo anlamıyor işte..
Yorgunluk stres gaz sancısı da olabilir ama bilmiyorum hiç.
Geçmiyo uzanıp dinlenmeye de vakit yok zAten anca şimdi uzandım biraz
Neyse yarına kadar geçmezse Bi görüşeyim Dr la
Kuzum numaradı varsa bi ara birde düzenli mi kasılmalar ?
benım ilk sancılar hafif refl ağrısıydı hatta saat tutmaıyotumtam sancı mı anlamamıştım sadece bi huzursuzluk hissediyordum karnımda
Aa 2 haftada bir çağırmadı o zamann.. başları sonları hatırlıyorum 36 dan sonra haftada görmüştü.. başlarda da 1 2 hafta olmuştu..
Hayırlısı bakalım kuzum..

Siz nasılsınız alıştınız mıı bebitonla.. sen de bana duru kuşu atmadıınn😘
Alıştık çok şükür şuan atak haftasındayız birwz hıysuz ama şaka gibi 33 günlük olduk bile 💜
Resim istiyorummmmm

@gamzeli_bebis
@Brrk
Az önceki testim kızlar ❤❤
yaaaaa kaç sayfayı heyecanla okudum kız çok sevindim vala ya MaşAllah sağlıkla ilerlesin insAllah 🤲🤗
Bidaha sabah test yapmicam aksamkiler daha koyu çıkıyor moralim bozuluyor sabah yapınca 😁😁😁
benim de öyle olmuştu canım akşam üzeri yaptıklarım daha koyu çıkmıştı sabah ilk idrarla yaptığım silikti hatta korkmuştum kimyasal mı diye

Kuzum numaradı varsa bi ara birde düzenli mi kasılmalar ?
benım ilk sancılar hafif refl ağrısıydı hatta saat tutmaıyotumtam sancı mı anlamamıştım sadece bi huzursuzluk hissediyordum karnımda

Alıştık çok şükür şuan atak haftasındayız birwz hıysuz ama şaka gibi 33 günlük olduk bile 💜
Resim istiyorummmmm
Ya işte düzenli değil canım ayaklarımı ısıtınca biraz iyi geldi gibi..
Düzenli olması lazım Dimi?
Gelip giden bişey yok, gaz sancısı olur ya aynı o his var karnımda rahatlayamadım sadece sabahtan beri
Çok huzursuz rahatsız edici değil ama olunca insan stres yapıyo. Gece geçmez artarsa falan ararım ya da gideriz ama çok zor ulaşmak Dr a maşallah msjla normalde zor ulaşıyordum hiç aramadım şimdiye kadar telinden..
Ya yorgunluk ya gaza bağlıyorum ben ama bakalım...

Ya işte düzenli değil canım ayaklarımı ısıtınca biraz iyi geldi gibi..
Düzenli olması lazım Dimi?
Gelip giden bişey yok, gaz sancısı olur ya aynı o his var karnımda rahatlayamadım sadece sabahtan beri
Çok huzursuz rahatsız edici değil ama olunca insan stres yapıyo. Gece geçmez artarsa falan ararım ya da gideriz ama çok zor ulaşmak Dr a maşallah msjla normalde zor ulaşıyordum hiç aramadım şimdiye kadar telinden..
Ya yorgunluk ya gaza bağlıyorum ben ama bakalım...
Benım ilk başladogında öok düzensizde saatte bir falan gelirdi , doğuma yakın şaşırılcak şekilde dakik geldi

Benım ilk başladogında öok düzensizde saatte bir falan gelirdi , doğuma yakın şaşırılcak şekilde dakik geldi
Hep var bu ağrı sanki afadersin gaz çıkar da rahatlama gelir gibi Bi his var 1 saattir. Ama yok tabi. En son geçen ay Bi gece tutmuştu böyle ben çok korkmuştum. Nohut yemiştim o akşam son nohut tu zaten gazdan ölücem sandım doğum sancısı.. Şimdi karnabahar 2 gündür yedim o mu yaptı diyorum yaa 🙄😑
Ay Allah korusun ya çok erken daha zaten çantam bile yok hiçbiely daha tam hazır değil.. Hiçbişey yapamadım hastalıklardan fırsat bulup sadece bebeğin çamaşırlarını yıkayıp ütüledim. Eksiklerin hepsi duruyo hiçbişey almadım daha..
Allahım şu geceyi sağ salim atlatayım da.. İnşallah gaz sancısı dır..
Son hızla şu kalan eksikleri halledip çanta yapmam laızm bu hafta.. Fitili bıraktırdı bana Dr, ağrılar arttıyice zaten ondna beridir.. Ben yine başlicam fitile. Bir de makat geliş bizim kız kız maşallah hep baskı yapıyo aşağı

Hep var bu ağrı sanki afadersin gaz çıkar da rahatlama gelir gibi Bi his var 1 saattir. Ama yok tabi. En son geçen ay Bi gece tutmuştu böyle ben çok korkmuştum. Nohut yemiştim o akşam son nohut tu zaten gazdan ölücem sandım doğum sancısı.. Şimdi karnabahar 2 gündür yedim o mu yaptı diyorum yaa 🙄😑
Ay Allah korusun ya çok erken daha zaten çantam bile yok hiçbiely daha tam hazır değil.. Hiçbişey yapamadım hastalıklardan fırsat bulup sadece bebeğin çamaşırlarını yıkayıp ütüledim. Eksiklerin hepsi duruyo hiçbişey almadım daha..
Allahım şu geceyi sağ salim atlatayım da.. İnşallah gaz sancısı dır..
Son hızla şu kalan eksikleri halledip çanta yapmam laızm bu hafta.. Fitili bıraktırdı bana Dr, ağrılar arttıyice zaten ondna beridir.. Ben yine başlicam fitile. Bir de makat geliş bizim kız kız maşallah hep baskı yapıyo aşağı
Kuzum allahın iznşyle yalancı sancı falandır.
kızımıx bizi üzmez sakın endişelenip moralıni hozma

Isınınca iyi geldi ama başıma ağrı girdi resmen 😑
Oğlanı uyuyabilirse babası ki maşallah uyumayacak gibi.. Anca sonra uyurum bende belki geçer uyuyunca..

Kuzum allahın iznşyle yalancı sancı falandır.
kızımıx bizi üzmez sakın endişelenip moralıni hozma
İnşallah canım yaa çünkü hep erken doğum riski var dedi en son 2 hafta önce gittim risk yok gayet iyi herşey dedi hatta 1 ay sonraya verdi randevu. 3 haftada görmek isterdi hep..
İşte fitili kesti, ilaçları azalttı hep ama ağrın artarsa mutlaka fitilse başla tekrar dedi..
Allahım hayırlısı neyse onu göstersin 🙏🙏

• Beğen
Reactions: H E
Bende inanıyorum takvim bile yaptım şimdiden bebek odalarına bakmaya başladım he bide erkek hissediyorum hem his hemde hiç üst üste ilişki olmadı ya 3 gün arayla yada 4 gün arayla oldu 😁😁
Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah. Ama bu sene erkek senesi. Etrafımdaki herkes erkek belki bi paşa gelir sana da 👦

Bide karnabahar falan da yedim ya yani ben gaza bağlıyorum ama geçmezse sonumuz hastane olur artık.. Sıcak basıyo yanmalar oluyo işte sorma canım. Öyle acele hadi dedim adayım 2 dk ama üşüttüm orda ayaklardan..
Babası deniyo şu an uyumayı, her zaman 9 da yatan çocuk yatmayası tuttu bugün işte 2 3 gündür çok yordu hem ge ce hem gündüz..

Çocukların arasına 3 4 yaş koymayı planlıyordum senin oğlandan sonra vazgeçecem heralde 😁😁😁 neyse abla bugün bakarsın iyi olmazsan kesin git ama ihmal etme

yaaaaa kaç sayfayı heyecanla okudum kız çok sevindim vala ya MaşAllah sağlıkla ilerlesin insAllah 🤲🤗
benim de öyle olmuştu canım akşam üzeri yaptıklarım daha koyu çıkmıştı sabah ilk idrarla yaptığım silikti hatta korkmuştum kimyasal mı diye

Çok saol canim allah razı olsun ❤ aynen bende yapmıyorum sabah belki akşam yaparım yada yarın inşallah koyulaşmaya devam.eder 😍😍 bu arada haftan değişmisti keseyi gördunmu

X