Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzlar naslsnz durmlar nasl benmm 2 gündr regl bitti ama dğn yine lekelenme gördğmm ilişki oldu ama baklm ne olcak
Benımde 2 güne biter büyük ihtimalle :)
Hayırlısı olsun bu ay hepimizin için
Ben geldım bat 18 ocak tı hala da regl olmadım beta yaptırdım 2 cıktı negatif biliyordum işte umutlar gelecek aya Bi hastalan sam da rahatlasam
Hayırlısı cankm üzülme sakın ..

Ben pes edicem artık :/ kaç gündür ovulasyon testlerim aynı çıkıyor bunaldım artık sürekli kafamda uykularımda beynim yanmak üzere bu ovulasyon testleri beni mahvetti gerçi hata bende geçen ay 40. Günde yumurtladım akıllanmamış gibi bu ay bi umut yine test alıp yapmaya başladım bunaldım artık lütfen bana bi akıl verin :KK43:
Canim piki yakalamadin mi bence biraz oluruna birak bu ay birakma ama gelecek ay gun asiri iliski yasa daha rahat olursun

Benim döngüm 30-31 gündü.Kaydetmistim günleri mesela adet bitmiş 6 aralıkta.
9 aralık-11-14-16-18-22-30 tarihlerinde ilişki olmuş.Her günden ziyade bence de gün asiri daha verimli sanırım.Ya da kisiden kişiye de değişiyor olabilir.Doktor da 12.-14.-16.-18. Günleri değerlendirin diyordu.

EbeBU EbeBU başın sağolsun allah sabır versin sizlere annenide cennetine alsın inşallah.

Ben pes edicem artık :/ kaç gündür ovulasyon testlerim aynı çıkıyor bunaldım artık sürekli kafamda uykularımda beynim yanmak üzere bu ovulasyon testleri beni mahvetti gerçi hata bende geçen ay 40. Günde yumurtladım akıllanmamış gibi bu ay bi umut yine test alıp yapmaya başladım bunaldım artık lütfen bana bi akıl verin :KK43:
canım bende öyleyim o kadar sıkıntı oluyorki içime neden bilmiyorumda cok sukur evladım var ama elimde değil takıntı oldu resmen hiçbir işe konsantre olamıyorum ustumde baskı varmış gibi hissediyorum napıcam onuda bilmiyorum:KK43:

EbeBU EbeBU başın sağolsun allah sabır versin sizlere annenide cennetine alsın inşallah.

canım bende öyleyim o kadar sıkıntı oluyorki içime neden bilmiyorumda cok sukur evladım var ama elimde değil takıntı oldu resmen hiçbir işe konsantre olamıyorum ustumde baskı varmış gibi hissediyorum napıcam onuda bilmiyorum:KK43:
Aynen bende öyleyim evet çok şükür bi tane var ben çocuk olayını da geçtim artık şimdi de yumurtlama olmuyor diye takıntı yapıyorum bi kaç ay korunucam artık en azından kafam eder biraz yoksa aklımı kaçırıcam

X