Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haftaya buralar iyice hareketlenir :) kimlerin yimirtlamasi yaklasti

Selam kızlar eskiden adet döneminde sadece karın ağrım olurdu öncesinde.Artık yaştan mi yediğimiz ictigimizden mi son zamanlarda adet oncesinde mide bulantısı ve baş ağrısı yaşardım.
Bu gebeligimde hiç bir belirti yaşamadım önceki negatif gordugum zamanlarda psikolojik çok şey yasardim.En son artık olmazsa bir bildiği var Allahımın diyordum dünyanın sonu değil ya ölümden başka her şeye çare var.Zaman sabır ve dua..

Kuzlar naslsnz durmlar nasl benmm 2 gündr regl bitti ama dğn yine lekelenme gördğmm ilişki oldu ama baklm ne olcak

Ben pes edicem artık :/ kaç gündür ovulasyon testlerim aynı çıkıyor bunaldım artık sürekli kafamda uykularımda beynim yanmak üzere bu ovulasyon testleri beni mahvetti gerçi hata bende geçen ay 40. Günde yumurtladım akıllanmamış gibi bu ay bi umut yine test alıp yapmaya başladım bunaldım artık lütfen bana bi akıl verin

Ben geldım bat 18 ocak tı hala da regl olmadım beta yaptırdım 2 cıktı negatif biliyordum işte umutlar gelecek aya Bi hastalan sam da rahatlasam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…