Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Geldim randevudan kızımız iyi keyfi yerinde
Doktorum 1 hafta daha bekleriz sonra suni sancı için gün vericem dedi .
Doğum belirtisi maalesef yok şimdilik
Allah yardımcın olsun canım Rabbim rahat doğumlar nasip etsin bu arada benim de kalp atışını duyduk bugün çok şükür düşükler de olduğu İçin iğne ve progestan verdi

Canım pilates topu,squat ,merdiven inip çıkma gibi şeyler denedin mi ?dans etmek de işe yarar belki

Canım bebek kanala girmiş mi çatı ölçümü yapıldı mi herşey uygun mu normal icin

Canım pilates topu,squat ,merdiven inip çıkma gibi şeyler denedin mi ?dans etmek de işe yarar belki☺
Hamileliğimin ilk başından beri pilates yapıyorum . Hergün 10 bin aşağı adım atmadım .
evde her akşampilates topunfa çalılıyorum . Kegel egzersizi göğüa egzersizi hepsini yapıyorum hatta korunmasız ilişki

Canım bebek kanala girmiş mi çatı ölçümü yapıldı mi herşey uygun mu normal icin
Bebek kanal da değil ama pozisyonu uygun 1 saate biel girer kanala dedi . Çatı muayenemde güzel geçti çok güzel dedi .
herşey normale uygun ama işte sancım yok bakalım

Bebek kanal da değil ama pozisyonu uygun 1 saate biel girer kanala dedi . Çatı muayenemde güzel geçti çok güzel dedi .
herşey normale uygun ama işte sancım yok bakalım
Merhaba canım benimde hiç sancım yoktu suyum gelmişti kızımda suni sancı yardımıyla doğurdum hiç endişe etme inşaAllah suni sancıda açılmayı çok hızlandırıyor
İnşaAllah suniye gerek kalmadan kendi sancın gelir
Rabbim hepinize kolay doğumlar nasip etsin inşaAllah

Bizde öyleydik oğlumda neler neler valla gelmeyince gelmiyor ama kg su nasıl canım, eğer kg uygunsa bir anda da kanala girip doğum başlayabilir bol merdiven inip çıkma ve yerleri dizlerin üstünde elde silmeyi önermişti dr bana son 1 2 hafta. Sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…