Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sayfada sorun mu var bildirim var ama goremiyorum mesajlsrinizi sayfayı yeniledim kapadım açtım yok olmuyor

Kizlar ben en son 8 eylulde adet oldum ve hamileyim ne kadarlik oldugu hakkinda hic bir fikrim yok dun 1374 cikti beta yarin yine kan vericem kese gozukene kadar doktora gitmeyi dusunmuyorum ilk gebeligi ogrendigimde 90.54 du doktora gittim ilac kullandim bilmeden dedim bebegin duser %50 ihtimalle dedi zaten kadinin odasinda 3 dakika durdum sadece bebegin duser dediginde yuzume bakti hatta kac haftaliksin diye bana sordu ilgilenmedi benimle bilgide vermedi muaynede etmedi ozel hastane olucak bide aglaya aglaya ciktim odasindan ogun bugundur 2 gunde 1 kan verip kendim takip ediyorum ozelde bir doktorum yok henuz cunku korkuyorum ilk sorum ultrasonda karindan deger kactayken gozukur kese birde agrim var bugun kasiklarimda ve belimde yani artti agrim ben simdi acile gitsem onlar ultrasonla bakabilicekler mi bana? Mudahele edebilirler mi yani yoksa kese bile gormemissin diyip gonderirler mi?

Artik kan verip kendinizi strese sokmayin
Ben beş artı ikide karindan keseyi gördüm
Ve sadece bir kez ,batı 2 gece kanda baktirdim
113 çıktı
Bundan on gün sonra da doktora gittim

Artik kan verip kendinizi strese sokmayin
Ben beş artı ikide karindan keseyi gördüm
Ve sadece bir kez ,batı 2 gece kanda baktirdim
113 çıktı
Bundan on gün sonra da doktora gittim
Ben hamile oldugumu bilmiyodum faranjit olmustum antibiyotik ve 4 ilac daha kullandim acile gittigim gunde bana igne vurdular vurulan ignede kortizon varmis o yuzden duser dediler %50 ihtimalle sen takip et dediler bende yukselis var mi diye baktiriyorum

28 günde bir adet oluyorsan yarın 5 haftalık olacak ağrıların olması normal korkma sakın ol lekelenme veya kanaman olmadığı sürece doktora gitmene gerek.yok ayaklarının altına yastık köy biraz dinlen çarşamba veya perşembe gidersen keseyi görürsün belki daha erkende görürsün ama garanti olsun istiyorsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…